Напомнить пароль | Регистрация
воскресенье, 26 июня 2022
Лучшие детективы мира

Видео Канал "Агенты влияния"

Коммунальные войны

9 декабря 2012, 21:42
Дата эфира/события: воскресенье, 9 декабря 12:00

Жилищно-коммунальные войны по-украински. В Кривом Роге местные жители штурмуют горсовет, а в столице - дирекцию известного университета. С произволом и бездействием коммунальных служб хотя бы раз в жизни встречался каждый украинец. Как заставить чиновников отстаивать права обычных людей и куда обращаться, чтобы побороть коммунальную мафию? Расследование Алексея Лахненко.

 

Смотрите также

Комментарии
Имя
Поле обязательное для заполнения
Текст
Поле обязательное для заполнения
Защита
Вы ввели неверный защитный код
в місті ми стикаємось з круговою порукою,зі свавіллям від усюди.на весні працівники водоканалу пройшлися із перевіркою,де виявили багато порушень за які не штрафували,а робили "перерахунок" .при повторних перевірках(не одноразових) наприклад-лічильники ставали справними але борг сплатити треба.вода рахується по кубам доти доки не буде сплачено борг.звертались до юриста з судом- відповідь їхня нічого не виграєте.а самі повідомили про це владу.відповідальність переводять один на одного(голова водоканалу-міський голова),з оговіркою маєте сплатити борг, люди платять,дають оплату в рострочку,як кредит.ЩО робити? допоможіть

Телевидение для всей семьи

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.