Напомнить пароль | Регистрация
понедельник, 20 января 2020
Лучшие детективы мира

Видео Канал "Агенты влияния"

"Золотые" деревья

1 июля 2015, 13:17
Дата эфира/события: воскресенье, 28 июня 12:00

Кажется, о незаконной вырубке лесов уже всем все известно. Но наш "агент" Алина Семенюк привезла с Полтавщины очень интересную находку. Канистр с неизвестным веществом в тамошних лесах достаточно много. Ею лесники поливают свежие пеньки, а все для того, чтобы было похоже, что дерево срубили не два часа, а два года назад. Чтобы зарабатывать сотни тысяч гривен не нужно пилить гектарами. Достаточно в глубине леса срезать с десяток первосортных дубов и просто залить. Ни одна инспекция не докопается. Несчастного лесника, который отказывается работать по такой схеме, регулярно выводят подышать воздухом псевдомилиционеры, шантажируют его семью и угрожают расправой. "Агентам влияния" рассказали, кто требует по 20 000 гривен с каждого лесничего в Полтавской области. 

Смотрите также

Комментарии
Имя
Поле обязательное для заполнения
Текст
Поле обязательное для заполнения
Защита
Вы ввели неверный защитный код
Читаю коментарі і бачу тільки заздрість, образу, і ненавість.
Якщо і горовити про Чорнухи ,то це самий забитий і відсталий район в Полтавській області. Він мальовничий і все. жодного підприємства та виробництва, яке б розвивалось і давало робочі місця.
І якщо ви, так не навидити цю сімью, за те що Вона щось робила для району, а потім не встала на коліна перед новою владою і поборами то грош Вам ціна Шановні Чорнушани.
Говорити про "мілліонера" то де ви там його бачили))) Якщо людина змогла заробити на авто в Кредит та перебудувати старе приміщення під жилий будинок. то це не є показником багатства та міліонерства.
Про методи "Запрошування" в ряди Регіоналів вже дуже багато відомо і що було б коли не погодився……не позаздриш.
Я теж була на майдині і теж підтримувала нови надхненні віяньня.
Але Ревоцюція Гідності по Чорнухинському показала все красу дебелізма.
Вам на гадати і як знімали голову?
Людина господар і бдав про район, що було видно. Вибивав для нас Бомжів чорнушан кошти то на дорогу то на каналізацію то на шкільні автобуси і.т. п.
Хочу тільки спитати ?
Як би Вашій дитині підклали «цяцю», що в зривається, Ви теж відстоювали свою посаду далі?? Ось ВАША ЧОРНУХИНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ тільки гідність ви втратили…… нажаль
ніна 23.05.2016, 13:18 ответить
Господі! Та спитайте у любого, у першого зустічного мешканця Чорнух, хто такий Сашко Кривенко та його недолугий брат і чому останній досі на волі. Сподіваюсь, що Лісагенство якнайшвидше пришле незалежну комісію, яка поставить всі крапки над "і" у цій ганебній історії.
Юрій 05.07.2015, 11:13 ответить
Сами же накрали а когда за руку словили так на других валят....за жизнь они опасаются......смешно...
Алексей 03.07.2015, 15:20 ответить
Шановні агенти! Я прекрасно розумію перебіг подій в Чорнухах. Тому не звинувачую, ні оправдовую Ваш випуск. Вам надали ту інформацію, яку було необхідно надати. Отож після випуску програми я був не те що пригнічений, а просто подавлений. "нещасний" лісник. Дуже смішно! Трішки розповім про нього. Років так з 15 тому Держагролісгоспом керував такий собі Олександр Кривенко. Людина не погана як спеціаліст та як просто не байдужа до всього та усіх. Так це є старший рідний брат Олексія "нещасної" овечки всих подій.Та з годом при розквіті партії регіонів він залишає посаду директора і проходить в РДА. Менш ніж через півроку-рік офіційно оголошує себе міліонером. Та найстрашніше не це. Найбільш жахливим стає той факт, що його посаду займає молодший братик альоша. Тільки й поповзли слухи по району "Як так?" І почалося найгірше: Обвал агролісгоспу, зміна штатних працівників, бухгалтера, з солідної організації зробили цирк. Ви не знайшли жодного колишнього штатного робітника і не запитали його точку зору. Тут Вам -. Далі старший брат намагався якось поліпшити ситуацію та марно. Про альошку як недоумок ніхто ніяк не говорив. За людей своїх підлеглих не рахував. Як наслідок - безробіття. Фури лісу без документів стояли на штрафамйданчиках не по одній добі. А не законними рубками займалися праворхоронці. Врешті діло дійшло і до впливових органів. Хто займався "нещасним" лісником я не знаю, тому і не кажу. Але слідство триває, бо зупиняти щось після Революції Гідності старший Кривенко вже не може, бо не працює в РДА. Після звільнення "нещасного" лісничим стає Юрій, який прийшов приблизно півроку назад. Його мало хто зна дуже близько. За ці півроку у лісництві з'явилось лице, якого так давно не було. Як стало в середині колективу я не знаю, але до Вашого приїзду не чув поганих відгуків. Про каністри скажу наступне: В кого вистачило б розуму залишати за собою сліди. Так просто залити пеньок і над ним почепити каністру - це смішно. Молодий майстер, який так чемно бігав перед камерами агентів це останній із цирку "нещасного" якого новий лісничий звільнив. Після всьго вище викладеного додам: Чи справедливу оцінку Ви надали даній ситуації? Бо як намене тут хтось просто замітає сліди. Посудіть самі: Слідство доходить до пеньків, але є вагомий аргумент - сюжет Агентів Впливу про те що це не Олексій Кривенко нарубав а новий лісничий. І все залив якоюсь сумішшю. Ви показуєте ніби то залитий свіжий пеньок але чомусь він оброшший мохом. Я за справедливість розрішення даної ситуації тому запитаю Вас чи не нарубали Ви дров. Поки ще не пізно можливо ще раз слід розібратмся в даній ситуації. Мало не забув"нещасний" озвучував суми хабарів, які він комусь давав, це значить що він давав їх чи ні? Значить він уже порушив закон і має нести відповідальність. Я не критикую Агентів Впливу просто не можу лишатись байдужим до несправедливості. Поки що з повагою до Вас житель Чорнухинського району.

Телевидение для всей семьи