Напомнить пароль | Регистрация
вторник, 6 декабря 2022
Лучшие детективы мира

Видео Канал "Новости"

«Шукаю тебе»: на НТН стартує проект про пошук людей, які загубилися під час війни

26 апреля 2022, 13:44
Дата эфира/события: вторник, 26 апреля 13:44

У вівторок, 26 квітня, о 19:00 на телеканалі НТН – прем'єра проекту «Шукаю тебе», який допоможе українцям знайти близьких людей, котрі загубилися під час війни, а також – розшукати рідних, із якими втрачено зв'язок.

«У ці важкі для нашої країни часи кожен із нас воює на своєму фронті. Наш фронт – допомога в пошуку людей, – каже ведучий проекту Анатолій Бондаренко. – Ми розуміємо та розділяємо біль людей від втрати зв'язку з близькими і ми готові допомогти їм у пошуках. Допомогти всім, хто загубив у цій страшній війні своїх рідних: дітей, батьків, братів, сестер… Усім, хто хоче знайти одне одного. Ми шукаємо, бо хочемо знайти наших… Усіх до одного!»

Завдання проекту – допомогти людям максимально оперативно знайти інформацію про місце перебування близьких людей – як евакуйованих, так і тих, що залишилися в регіонах із активними бойовими діями, зокрема й на окупованих та звільнених територіях. А також допомогти в пошуках контактів родичів у найбільш безпечних регіонах України та країнах Європи – для возз'єднання та прихистку родин, які тікають від війни.

Якщо ви втратили зв'язок із близькими, якщо не знаєте, де вони і що з ними, залишайте заявку на пошук на сайті dopomogaua.info, на спеціальній сторінці проекту «Шукаю тебе». А якщо ви подивилися програму та впізнали когось із тих, кого розшукують, якщо ви знаєте, де зараз ці люди та що з ними, пишіть на електронну пошту [email protected].

Сподіваємося, що всі, хто загубився на цій війні, знайдуть одне одного якнайшвидше. Давайте спільними зусиллями допоможемо людям знайти близьких! Дивіться проект «Шукаю тебе» щовівторка та щочетверга о 19:00 на телеканалі НТН.

Комментарии
Имя
Поле обязательное для заполнения
Текст
Поле обязательное для заполнения
Защита
Вы ввели неверный защитный код

Телевидение для всей семьи

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.