Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 21 травня 2018
Найкращі детективи світу

Бажаєш зіграти з «Легендами футболу»? 

Тільки 20 травня в Києві! Дізнайся більше — дивись «Свідок» 

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

Прем'єра! Злочинці на сторожі закону в серіалі "Королі втечі" на НТН

21 квітня 2017, 13:00

У понеділок, 24 квітня, о 23:45 НТН почне прем'єрний показ "Королів втечі". Американський кримінально-детективний серіал від творців суперхіта "Втеча" (Prison Break) з Ласом Алонсо, Доменіком Ломбардоззі, Брук Невін, Малкольмом Гудвіном, Джиммі Сімпсоном і Серіндою Свон у головних ролях.

Серіал ітиме на НТН у будні, о 23:45, по одній серії.

Про серіал:

Федеральний маршал Чарлі Дюшан (Ласом Алонсо) взявся за здійснення новаторського проекту, ідея якого належить іншому співробітнику правоохоронних органів - Рею Занканеллі (Доменік Ломбардоззі). Суть експерименту полягає в тому, щоб залучити до затримання кримінальників-втікачів тих, хто сам в минулому самовільно залишав місця ув'язнення. Разом із Занканеллі Дюшан збирає з різних в'язниць злочинців, у яких за плечима майстерно сплановані і здійснені втечі, щоб укласти з ними угоду: вони, використовуючи свій досвід, знання і здібності, сприяють в розслідуванні і затриманні тих, хто перебуває в бігах, а за це влада значно скорочує термін їх перебування за ґратами. Так як виявити і затримати втікачів простіше гарячим слідом, то час, в який потрібно постаратися вкластися "експертам по втечах", обмежений 72 годинами. Після тестових завдань в команді залишаються троє:

- професор психології, власник IQ в 210 балів, Ллойд Лоувері (Джиммі Сімпсон), позбавлений ліцензії за те, що виписував за гроші сильнодіючі препарати, щоб розплатитися з картковими боргами, і засуджений до 25 років ув'язнення за те, що одна з його студенток покінчила з собою, прийнявши куплене за його "лівим" рецептом снодійне;

- тіньовий ділок з незвичайним підприємницьким талантом Шон Деніелс на прізвисько "Ши" (Малкольм Гудвін), який організував розгалужену мережу зі збуту наркотиків, контрафактної продукції і крадених речей;

- спеціалістка зі зломів Еріка Рід (Серінда Свон), яка вбила п'ятьох бандитів, які розправилися з її батьком, "мисливцем за головами", в помсту за своє упіймання.

Також до команди приєдналася Джуліанна Сіммс (Брук Невін). Свого часу Джуллс була найкращою на своєму курсі в Навчальному центрі федеральних правоохоронних органів, але психологічні проблеми (соціальний тривожний розлад, панічні атаки і депресії) не дозволили їй зробити блискучу кар'єру. Так сформувався загін, який з легкої руки Ши став називатися "Королі втечі", і попереду у них багато роботи із затримання злочинців!

"Королі втечі" / Breakout Kings

Жанр: детектив, пригоди

Рік створення: 2011

Країна: США

Студії: 20th Century Fox Television, Breakout Kings Series Productions, Chernin Entertainment

Фотоматеріали

Телебачення для всієї родини