Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 24 червня 2024
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

До уваги абонентів супутникового типу прийому

16 січня 2020, 12:48
До уваги абонентів супутникового типу прийому

28 січня 2020 року найбільш популярні українські канали на супутнику буде закодовано. Зокрема, буде закодовано супутниковий сигнал телеканалів «Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», Zoom та Enter-фільм. Ми даємо відповіді на найбільш поширені запитання.

Чому відбувається кодування супутникового сигналу?

Транслюючи фільми, програми та спортивні змагання, телеканали беруть на себе зобов‘язання щодо розповсюдження сигналу на чітко визначеній території. Кодування сигналу на супутнику дозволяє гарантувати виконання телеканалами своїх зобов‘язань.

Як і далі дивитись телебачення через супутник?

Продовжувати дивитись українські телеканали через супутник можна. Для цього потрібно придбати новий тюнер. Замінювати тарілку не потрібно: вона лише приймає сигнал. Розкодовує сигнал тюнер, саме його потрібно придбати і встановити. Попередні моделі тюнерів, якими глядачі користуються зараз, не можуть розкодувати сигнал.

Ефірне Т2, кабельне ТБ та IPTV/OTT – без змін?

Для тих глядачів, які дивляться ТБ через цифрову антену Т2, кабельне, IPTV/ОТТ,  нічого не зміниться.

Який саме тюнер необхідно придбати?

Щоб і далі дивитись українські телеканали через супутник, потрібно придбати тюнер із маркуванням «УТБ». Такий пристрій – єдиний сертифікований та підтримує систему кодування Verimatrix. Звертайте на це увагу, коли купуватимете пристрій.

Де придбати новий тюнер?

Придбати тюнер можна у роздрібних мережах електроніки та побутової техніки, в інтернет-магазинах, у майстрів із підключення  супутникового обладнання, а також в операторів супутникового телебачення Viasat (https://viasat.ua/) або XtraTV (https://xtratv.com.ua/).

Після придбання тюнера необхідно буде підключитися до одного з двох офіційних операторів супутникового телебачення – Viasat або XtraTV.

Де більше дізнатися про кодування супутникового ТБ?

Більше інформації можна отримати на сайтах операторів супутникового телебачення Viasat (https://viasat.ua/) або XtraTV (https://xtratv.com.ua/).

Також додаткову інформацію можна отримати за телефоном підтримки глядачів «Інтер Медіа Груп» 0 800 508 650.

Чи є альтернатива супутниковому телебаченню?

Якщо для вас незручні витрати, пов’язані з придбанням нового тюнера, ви завжди можете скористатись одним із альтернативних типів прийому – ефірним Т2-телебаченням, кабельними мережами та IPTV/OTT-телебаченням.

Серіал "«Смерть не у раю»"
Серіал "«Смерть не у раю»"

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.