Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 23 липня 2024
Найкращі детективи світу

Про НТНПро канал

Наша історія

НТН - телеканал найкращих детективів світу. Телеканал без політики і банальних шоу. Основний контент - прем'єри культових серіалів, класика зарубіжного детективу і програма "Свідок" - резонансні новини України та світу.

Телеканал НТН засновано 1 листопада 2004 року. Загальне технічне покриття телеканалу становить понад 94,3% території України. Основне ядро ​​аудиторії становлять чоловіки і жінки 35+.

В кінці 2007 року НТН увійшов до групи каналів Inter Media Group ("Інтер", НТН, К1, К2, "Мега", ZOOM, "Піксель", "Ентер-фільм", "Інтер+").

За 11 років своєї діяльності телеканал НТН чотири рази отримував найвищу нагороду в сфері української журналістики "Золоте перо". У 2005 році телеканал отримав премію за створення інформаційної програми "Вчасно", в 2007 - за найкращу телевізійну програму на правоохоронну тематику - проект "Свідок" і за авторську програму Л. Харів "Особистий погляд". У 2008 році програма "Свідок" знову стала лауреатом цього ж конкурсу.

Журналістам "Свідок" належить перемога на Міжнародному конкурсі телевізійних програм з правової тематики "Золотий Георгій" - в 2006 і 2008 роках.

У 2007 і 2008 роках творчий колектив телеканалу НТН отримав орден Ярослава Мудрого I і II ступеня від МВС України.

Завантажити "Редакційний статут"

Генеральний директор – Наталія Джунь

УВАГА!

З 8 січня 2016 року супутниковий прийом телеканалу НТН здійснюється із супутника ASTRA 4A (колишній Sirius2-3). Для перегляду програм Вам необхідно переналаштувати свій супутниковий приймач, згідно з його інструкцією на експлуатацію, на наступні параметри:

  • супутник – ASTRA 4А;
  • позиція – 4,80 с.д.;
  • частота – 12399 МГц;
  • поляризація – вертикальна (V);
  • символьна швидкість (S/R) – 27500 КСимв/сек;
  • корекція помилок (FEC) – ¾

У випадку, якщо Вам не вдалося самостійно виконати переналаштування супутникового приймача, радимо звернутися за допомогою до відповідних фахівців.

Дякуємо, що залишаєтеся з нами!

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.