Афери

17 листопада 2011, 11:03 Афери

Відомого нейрохірурга Андрія Слюсарчука підозрюють в шарлатанстві

Професор, геніальний нейрохірург, відомий під гучним псевдонімом Доктор Пі. Нещодавно саме так характеризували Андрія Слюсарчука, якому навіть дали державну премію. Тепер його називають шарлатаном і шахраєм і тримають за ґратами. Чому так швидко змінилася громадська думка?

Із початку 90-х Андрій Слюсарчук проводив сеанси гіпнозу у Львівський області. Попри молодий вік - трохи більше 20-ти - доводив, що він кандидат медичних наук і демонстрував копію диплома Вінницького медінституту. Ще тоді вундеркіндом зацікавилася прокуратура, і він безслідно зник.

Войцех Хайнацький, заступник прокурора Яворівського району Львівської області у 1993-2000 рр.:

- Но коли я вже отримав відповідь з інституту і подзвонив дільничим, кажу: Слюсарчука мені на завтра. Вони кажуть: Мар'янович, його вже нема тут пару днів. Де, кажуть - ніхто не знає.

Знову Слюсарчук засвітився в Україні 5 років тому. Почав вражати всіх феноменальною пам'яттю. Тепер у нього диплом Московського медінституту. Він - професор, доктор медичних наук і видатний нейрохірург. Утім, працює чомусь у політехнічному виші. Його фішка - феноменальна пам'ять - може назвати 30 мільйонів знаків числа Пі. В своїй кімнаті гуртожитку видатний лікар відкрив амбулаторію та приймав пацієнтів. Рік тому Катерина Коляда виклала за двотижневе лікування своєї дитини майже 40 тисяч гривень.

Катерина Коляда, постраждала:

- Збирали люди по селі, в церкві. Збирали в мене на роботі, в чоловіка, кредит взяла.

Жінка каже, втручання Слюсарчука не тільки не допомогло, а навпаки - погіршило стан дитини.

Микола Поліщук, завідувач кафедри медакадемії післядипломної освіти імені Шупика:

- Він їздив консультувати хворих, мені дзвонили, і я казав: "Гоніть в шию. Він нейрохірургії не знає". Але мене вразило, ще більше те, що людина не мала жодної наукової праці і дістала диплом доктора і професора. Про це були певні запити, певні застереження, певні повідомлення туди, де треба.

Екс-міністр охорони здоров'я твердить: автореферат Слюсарчука на здобуття докторської дисертації - стовідсотковий плагіат. Чиновники ж запевняють: дипломи та звання Слюсарчука - справжні та беззаперечні. Щоправда, й тут не обійшлося без дивини.

Віктор Бондаренко, директор департаменту Міністерства освіти й науки України:

- Нам російські колеги повідомляють, що ця тематика таємна, і саму роботу, чи навіть автореферат до неї надати не можуть. Але підтвердили наявність таких захистів, дали їхні номери, серії.

Андрій Слюсарчук:

- У вас буде друга сенсація. Ще трошки. Я готуюся до цієї другої сенсації. Для того існує міфологія. Для того я вибудовую цілий сценарій, який дозволить мені захиститися від людей некоректних. В межах 2-3 місяці я постараюсь покинути країну.

Слюсарчук будував грандіозні плани на майбутнє та висловлював шалене обурення на журналістів. Але поїхати з України не встиг: щойно про це заговорив, як його затримали правоохоронці. Порушили дві кримінальні справи: скандально відомому генієві медицини інкримінують підробку двох дипломів і видурювання грошей у смертельно хворих людей. Зараз його тримають у Львівському СІЗО. Коментарів із цього приводу правоохоронці не дають.

Олексій Бєльський, Олег Василевський.

Обговорити на Facebook

Коментарі (8)    Сортирувати: по даті    
24.07.2012, 13:57 Гість ответить

Його феноменальні властивості, відносно цифр- це одна з ознак відхилень в психиці. Таке буває. Не потрібно, щоб слина з рота текла, щоб признати людину хворою. Нехай працює на сцені, якщо комусь він цікавий, але лікувати людей!.. Як таке стало можливим?..100% аферист. В наших інтернатах серед дітей бувають такі "самородки." Прийшлось вчилась в хорошому радянському інтернаті, рідко, але бували такі оригінальніі особи! У сиріт можливостей мало, а бувають такі амбіції, плюс деякі психічні проблеми. От вам і слюсарчуки.

06.01.2012, 01:50 Женя ответить

Слюсарчук Гений.Из любого человека можно сделать дурака при помощи наших СМИ.Завтра напишут что он женщина...Козлы

Комментарий удален

Комментарий удален

Комментарий удален

Комментарий удален

Комментарий удален

01.12.2011, 21:37 гість ответить

Може він шпіон?

Постельные принадлежности с различными наполнителями, белье, пледы
woolhouse.ru
Часы от 900 рублей - наручные: часы наручные новосибирск . Услуги грузчиков в Новосибирске.
clocknsk.ru