Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 7 травня 2024
Найкращі детективи світу

Новини каналу Свідок

Вибрати дату
RSS

Нестерпні умови навчання на Закарпатті: діти сидять у холодних класах, а в туалет мусять ходити надвір

26 січня 2018, 13:00

Колючий дріт, нестерпно холодні класи, туалет надворі! За таких жахливих умов навчаються діти у школі села Росоша на Закарпатті. На всі скарги  директор закладу не реагує, твердять батьки. Тому по допомогу звернулися до редакції програми Свідок!

Цю школу ще сто років тому звели угорці. Відтоді будівля майже не змінилася. Опалюється дровами, каміни у кожному класі. На вулиці сьогодні мінус 10, а в приміщенні плюс 14.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Зайти на територію школи без чобіт гумових не можливо.Просимо журналістів каналу показати ще один сюжет "школа під дощем", або " справжні випробування в селі Росош"
сергий 01.02.2018, 19:05 ответить
Мені щиро шкода жителів села Росош, які терплять знущання з їхніх дітей! Про яку гігієну може йти мова,якщо діто ходять у такий туалет! У школі спартанські умови!
Валерія 01.02.2018, 18:42 ответить
Руслана,мова йде про "чиновницю з району" якій байдуже до учнів і працівників закладу!
Мені щиро жаль мешканців села Росош,які терплять знущання над їхніми дітьми.Про яку гігієну може бути мова, якщо діти ходять у такий туалет... У школі спартанські умови!!!
Валерія 01.02.2018, 18:24 ответить
Искренне желаю этой чиновнице чтобы ее дети учились в такой школе. А директор ... с первого взгляда приличный человек, а глядя на состояние школы ... даже не хочу продолжать ...
Роман 01.02.2018, 16:35 ответить
Люди якщо хтось незнає.То керівництво і працівники школи знаходяться саме утаких умовах як діти.То треба цю проблему вирішувати, а не шукати виноватих. Ви бачили який у керівника школи кабінет?
Руслана 01.02.2018, 01:10 ответить
Бачили.! У директора школи у кабінеті завжди тепло, а діти мерзнуть.У директора школи прекрасні умови!!!
Щиро бажаю керівництву працювати у такому приміщинні і ходити до такої вбиральні
Це не школа! Це вбиральня!!!
Василь 31.01.2018, 19:56 ответить
Я в цю школу ходжу i це справдi жах
У начальниці відділу освіти жалкий вид! А коли камери нема, то як говорить із вчителями? ніякої поваги ні до себе ні до інших!
Кікі 29.01.2018, 19:35 ответить
Більше брехні чим правди...чи хочуть нам нову школу постройити
Янош 26.01.2018, 22:04 ответить
Яка брехня??? Все правда ще трошки приукрашена правда
В школі ужас ‼️
Таня 26.01.2018, 23:42 ответить
Ви вчились у цій школі? Чи може зараз там вчаться ваші діти? Прийдіть і побачите більше....
Яся 31.01.2018, 19:11 ответить
Зараз навчаюся у цій школі..Прийдіть і побачите...Це справжній жах...Такого і ворогу не побажаєш!!!
Анонім 01.02.2018, 16:36 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.