Напомнить пароль | Регистрация
четверг, 22 мая 2025
Лучшие детективы мира

Видео Канал "Новости"

В Ровно ныряльщики травмировали позвоночники

7 августа 2013, 00:23
Дата эфира/события: среда, 7 августа 00:23

Нырнули и стали калеками! В Ровенской области мужчины, которым захотелось острых ощущений, сломали себе шею. Они попали в одинаковую беду: прыгнули в незнакомый водоем, а на поверхность выплыли только благодаря друзьям, которые были рядом. Оба горе-ныряльщика вряд ли снова смогут ходить.

Отдых, красивая природа и дружеское общество - вот что стоило запомнить Владимиру в тот день. Но мужчина ринулся в реку и пришел в себя уже в больнице.

Владимир, пострадавший:

- Перший раз пірнув - було нормально, а другий раз десь не допригнув, чи що. Пірнув, зразу руки, ноги відняло. Добре, що були друзі, достали мене.

Так было и с 26-летним Игорем.

Виктория Николайчик, жена пострадавшего:

- З колегами пішли відпочити після роботи, зайшов у воду, там по пояс приміром було, і він з місця пригнув в воду, рішив нирнуть. Там оказалось по коліна. Пригав якби на глибину, а там мілкота. Ну і пригав головою вперед - зламав шию. Стан зараз стабільний, але на майбутнє ходити він не зможе.

Врачи бьют тревогу: пациентов с так называемыми травмами ныряльщиков все больше.

Николай Тимощук, заведующий нейрохирургии Ровенской городской больницы:

- Враховуючи ті можливості хірургії, які зараз є, така травма шийного відділу хребта не виліковується повністю, тому що в момент отримання травми страждає спинний мозок, який відновити повністю практично неможливо. При такій травмі практично 80% пацієнтів, які виживають після такої травми, залишаються глибокими інвалідами.

Нырять можно лишь в бассейнах, говорят спасатели. На естественных водоемах лучше помнить древнюю пословицу: не знаешь броду, не суйся в воду.

Анатолий Якимчук, руководитель аварийно-спасательной службы на водных объектах в Ровенской области:

- Пірнати можна в басейнах, де спеціально є приспособлені вишки, глибина метрів 5, не менше, в нас немає таких. Остальні всі стихійні місця, купаються, пірнають і, на жаль, такі випадки, а на пляжах немає - забороняється пірнати, тому що глибина всього 1,7 метра.

Дорогостоящее лечение и реабилитация - вот чем может закончиться эффектный прыжок в воду. Поэтому травмированные, которым посчастливилось выжить, но потеряли шансы на полноценную жизнь, уже сделали выводы.

Владимир, пострадавший:

- Голова для того, щоб думати, а не пірнати.

Комментарии
Имя
Поле обязательное для заполнения
Текст
Поле обязательное для заполнения
Защита
Вы ввели неверный защитный код

Телевидение для всей семьи

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.