Напомнить пароль | Регистрация
среда, 8 июля 2020
Лучшие детективы мира

Видео Канал "Новости"

Черные археологи разворовали городище древнерусского периода в Киевской области

23 апреля 2018, 13:30
Дата эфира/события: понедельник, 23 апреля 13:30

На Киевщине черные археологи разворовывают городище древнерусского периода. Первое упоминание о нем датируется 12 веком. Это - часть укреплений вдоль реки Трубеж. Накануне местные жители увидели около десятка свежих ям и вызвали полицию.

Это городище находилось между Переяславским и Черниговским княжествами, и оно охраняло границы Переяславского княжества. Сейчас это памятник археологии, который охраняется государством. Однако несмотря на это, немало желающих найти сокровища, которые без каких-либо разрешений разрывают землю.

Смотрите также

Комментарии
Имя
Поле обязательное для заполнения
Текст
Поле обязательное для заполнения
Защита
Вы ввели неверный защитный код
Заказна стаття 100%. Тут неозброєнним оком видно, що це робота офіційних державних археологів. Рівнесенькі стінки, акуратний шурф. Пошуківець аматор на такі місця лізти не буде 100%. Видно, що закон писаний не для всіх, це робота і навички професійних ареологічних державних організацій. Викопали шурф, і показово залишили. Це смішно. Може ще речові докази залишили:)))
Limon 25.04.2018, 09:19 ответить
Заказуха!
Тут і ідіот зрозуміє, що "шурфили" професійні археологи, все вкрали та продали, а в музеї здають одні черепки та кістяки.
Юрій 25.04.2018, 08:53 ответить
Бред!!! выкопали под линеечку )))черные копатели))) ПОСТАНОВА!!! Копали белые,а виноваты черные))
Сергей 25.04.2018, 00:31 ответить
В нашій державі в першу чергу крадуть ті хто на публіку найбільше бореться з корупцією.Перед тим як заборонити людям знаходити в землі артефакти, які за роки руйнуються с/г технікою і хімікатами. Краще б перевірили ініціаторів законів про заборону.
Валерій 24.04.2018, 19:20 ответить
Такий розкоп могли зробити тільки так звані «білі археологи» , які копають копають по всіх усюдах і якось нічого особливого не знаходять і у фондах музеїв експонати зникають , ДИВИНА ТАЙ ГОДІ. А щоб відвернути увагу від себе , роблять шоу заказані . Якось по одній знахідці звернувся до цілого АКАДЕМІКА то він замість допомоги , порадив продати знахідку колекціонеру з МОСКВИ !! і запропонував допомогу , як почув, що масковіти нам вороги і продавати взагалі ніхто не збирається то одразу втратив інтерес і загубився . От такі вони «білі крадії ПРхеологи.
так самі "білі археологи" його розрили в пошуках наживи. добре, що є "чорні", і є на кого валити все гівно
Юрій 24.04.2018, 17:31 ответить
Какого хрена? сами розворовали а на нас списывают, где справедливость? Ничего придёт время и вы будите платить по счетах....
Олег 24.04.2018, 17:02 ответить

Телевидение для всей семьи