Напомнить пароль | Регистрация
пятница, 26 апреля 2024
Лучшие детективы мира

Видео Канал "Новости"

В Одесской области на кладбище зарезали 72-летнего учителя математики

23 октября 2018, 20:13
Дата эфира/события: вторник, 23 октября 20:13

Пошел в церковь и не вернулся. В Одесской области прямо на кладбище зарезали 72-летнего мужчину. Его 14 раз ударили ножом в шею и лицо.

Люди пытаются понять, что могло вызвать такую ​​ярость. Говорят: Иван Иванович проработал в школе более 30 лет. Кто убил известного в селе учителя математики, и главное за что?

 

Комментарии
Имя
Поле обязательное для заполнения
Текст
Поле обязательное для заполнения
Защита
Вы ввели неверный защитный код
хоч би якщо буде повтор по тв і на ролику в мережі, заретушуйте обличчя внука, учнів, тих людей які не давали згоди на те щоб ви їх показували, вдова в стресовому стані, про те не думала яке фото показати, батьки проти щоб було так показано як є
чим ви думаєте так будуючи сюжети, важко було заретушувати обличчя учнів ,внука, дитині не кажуть всього що сталося, і піде він в школу, по любому хтось бачив сюжет, почнуться розмови. Ви як стервятники на падаль на такі випадки. рейтинг собі заробляєте. не думаєте про почуття людей

Телевидение для всей семьи

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.