Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 18 квітня 2024
Найкращі детективи світу

Про НТНОбличчя каналу

Іванишин Ян

Іванишин Ян

Ведучий програми "Свідок.Субота"

Народився 13 червня 1971 року в Запоріжжі. Закінчив факультет військової журналістики Львівського вищого військово-політичного училища. Ще коли навчався, почав працювати. Був автором та ведучим радіопрограми "Чоловічий клуб" на Українському радіо. Після військового училища проходив службу в Центральній телерадіостудії Міністерства оборони України.

На телебаченні з 1993 року. Готував репортажі військової тематики для новин, був журналістом та ведучим військових телепрограм "Служу народу України!", "Наше військо" (Ут-1), Час "Ч" (ICTV), "Нова армія" (СТБ). Очолював редакцію публіцистики та документальних фільмів військової студії. Підполковник, учасник бойових дій. Магістр державного управління. Після звільнення з армії, працює на телеканалі "Інтер" в редакції програми "Ранок з Інтером".

З 2019 року є ведучим програми "Вартість життя" на НТН.

"Ця програма про те, як люди живуть сьогодні, на що сподіваються. – розвідає Ян Іванишин. - Ми даємо розгорнутий аналіз ситуацій, довіряючи лише фактам. Особливо у питаннях, які стосуються здоров‘я, особистої безпеки, достатку. Всі теми ми "пропускаємо крізь себе". Творчий колектив програми живе тим самим життям, що й мільйони українців - їздимо тими ж дорогами, водимо своїх дітей до звичайних садочків і шкіл, сплачуємо за комунальні за тими ж "страшними" тарифами, зустрічаємо у магазинах ті ж підробки та небезпечні для здоров’я товари. Разом з глядачами та експертами ми шукаємо вихід з цих ситуацій. Ми хочемо, щоб наші глядачі знали - вони варті кращого життя у власній країні".

Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.