Секрети краси від ведучої "Свідок" Катерини Булатової
- Катерино, як ви вважаєте, де можна відпочити в Україні з користю для здоров'я?
- Я дуже люблю відпочивати в Україні. Часто буваю в Європі і зрозуміла, що відпочити у нас можна не гірше! Наприклад, цього літа, свою відпустку я провела неподалік Одеси. Там є чудові СПА-комплекси, не гірші за закордонні. Іноді навіть на рівень вищі! Це охоче підтвердили і відпочиваючі з Європи. Та й взагалі мені здається, що Україна - суцільна здравниця. Шкода, що багато хто про це забуває. Практично у будь-якій точці країни є свої лікувальні грязі і вода. І за своїм складом вони - унікальні. Знову-таки, приємно отримувати задоволення від гарного українського сервісу. Тим більше, що наші СПА використовують, в тому числі, і місцеві інгредієнти для процедур.
- Які спа-процедури найефективніші на Ваш погляд?
- Найбільш ефективні процедури, на мій погляд, це усілякі обгортання в комплексі з масажами. Мені подобаються грязьові і водоростеві обгортання. Це не тільки відмінний спосіб повністю розслабиться, але й дає свій позитивний відчутний ефект. Враховуючи специфіку моєї роботи, подібні процедури допомагають відключитися і забути про негативні новини, в той час як організм ззовні насичується корисними речовинами. Звичайно, не можу не згадати відомий усім "душ Шарко". Особисто у мене, після курсу з 10 процедур, заряду бадьорості і тонусу вистачає мінімум на півроку. Не кажучи вже про підтягнутість шкіри. Як на мене - будь-яка процедура принесе користь і бажаний ефект, якщо правильно оцінити потреби свого організму і підійти до вибору "з розумом".
- Які процедури не сподобалися і не дали ніякого ефекту?
- Не скажу, що не подобаються, але дійсно для мене неефективні - перлинні ванни.
- Як доглядати за шкірою, якщо Ваша робота постійно пов'язана з гримом і зйомками?
- Болюче питання. Хоча я дуже люблю свою роботу у новинах "Свідок" на НТН, від щоденного гриму шкіра дуже страждає. Іноді мені навіть здається, що вона перестає дихати... Тому для мене дуже важливо ретельне щоденне очищення і глибоке зволоження. Щовечора мені доводиться витрачати не менше години, щоб на обличчі не "залишалися" наслідки роботи. У догляді за собою мене поки задовольняють деякі аптечні лінійки. Декілька разів на місяць обов'язково відвідую косметолога. Ну і вдома, звісно, власноруч роблю усілякі натуральні маски. Якщо не лінуватися - ефекту від них більше, ніж від готової "магазинної" продукції. Приміром, найулюбленіша - молочно-яблучна. Готувати її дуже просто: ціле яблуко потрібно зварити в молоці. Отримане пюре, поки ще тепле, нанести на чисте обличчя на 30 хвилин.
- Догляд за волоссям: чи є особисті секрети?
- Це не менш "болюче питання". Можливо, моє волосся "страждає" навіть більше, аніж шкіра. Щоденні начісування, вирівнювання і накручування... Якщо ніяк не підтримувати свої кучері, можна залишитися без них. І особисті секрети, звичайно ж, є! Засіб №1 - органічний шампунь, який, до речі, роблять у Харкові. Засіб №2 - маска для щоденного використання, яку виробляють київські фармацевти. Ну а далі - складніше. Через день, упродовж тижня (іноді довше), перед миттям голови, на 30 хвилин наношу на волосся теплу масляну суміш з кокосового, оливкового масел, а також масла ши, іноді додаю суміш ефірних масел. Раз на кілька тижнів роблю домашню маску з желатину. Рецепт дуже простий: пакетик желатину розчинити у гарячій воді 1:3. Додати в суміш столову ложку улюбленого бальзаму для волосся і по кілька крапель ефірних масел лимона і апельсина. Нанести маску на волосся, зверху вдягти поліетиленову шапочку. Гарненько прогріти феном. Через 45 хвилин змиваємо і насолоджуємося ефектом.
Наостанок хочу побажати усім читачкам: не лінуйтеся доглядати за собою і цінуйте те, що вже маєте!
За матеріалами izum.ua
-
20.12.2024, 15:14
-
20.12.2024, 15:14
-
20.12.2024, 15:14