Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 10 серпня 2020
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

На НТН - нова ведуча: новинну програму "Свідок" вестиме Марія Пуговиця

12 серпня 2016, 16:56
На НТН - нова ведуча: новинну програму "Свідок" вестиме Марія Пуговиця

З понеділка, 15 серпня, в програмі "Свідок" на НТН - нова ведуча Марія Пуговиця. Вона стане вести ранкові і денні випуски - о 8:30 та о 14:00, по черзі з Катериною Булатовою.

"Робота в програмі "Свідок"- це величезний крок на шляху до спілкування з глядачем, - коментує своє призначення Марія Пуговиця. - Це можливість не тільки донести інформацію, а й співпереживати, і надавати підтримку тим, хто цього потребує. Вважаю, що "Свідок" несе добро, допомагаючи знаходити кошти для лікування хворих діток. Це велика справа, і я горда стати частиною цієї команди!"

Досьє:

Народилася 20 вересня 1982 року в Києві. Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На телебаченні з 2001 року. До приходу на НТН працювала на ТРК "Ера", де з 2009 року була ведучою спортивних новин. Виховує 5-річного сина.

"Свідок" - щоденна програма найрезонансніших новин України та світу. Кореспонденти "Свідка" оперативно вирушають на місця найгучніших подій, ведуть власні журналістські розслідування, що дозволяє їм в найкоротші терміни інформувати телеглядача про те, що відбувається. Найбільш об'єктивна, актуальна і цікава інформація - у щоденній програмі новин "Свідок".

Телебачення для всієї родини