Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 30 жовтня 2025
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

Учасниця аукціону "Інтер – дітям" спробувала себе у ролі ведучої "Свідка"

17 листопада 2016, 15:16
Учасниця аукціону "Інтер – дітям" спробувала себе у ролі ведучої "Свідка"

У минулу суботу, 12 листопада, на телеканалі НТН побувала учасниця аукціону "Інтер – дітям" Яна Мельник з Вінниці. Дівчина купила лот "Екскурсія за лаштунки і в студію програми "Свідок", яку на аукціон надав наш ведучий Ігор Пупков. Також Яні Мельник, яка працює в далекій від ТБ сфері, запропонували спробувати себе в ролі телеведучої!

"Я поставила галочку "збулося" відразу біля трьох пунктів зі списку бажань, - розповідає Яна. - Давно хотіла побачити зсередини, як робляться новини, хотіла побувати на НТН, тому що дивлюся програму "Свідок", і познайомитися з Ігорем Пупковим особисто. Однак на те, що зможу сама спробувати вести "Новини", - навіть не розраховувала! Все збулося, і навіть більше".

Кошти від продажу лоту Ігора Пупкова підуть на реалізацію головної цілі аукціону – придбання суперсучасного апарату штучної вентиляції легенів  Avea для порятунку новонароджених.

Деталі - http://deti.inter.ua

Фотоматеріали

Речдок.Велика справа
Речдок.Велика справа

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.