Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 16 липня 2018
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

Прем'єра! "Криміналіст" Бруно Шуман і його команда - на НТН!

19 липня 2017, 13:00

У середу, 26 липня, о 23:45 на НТН відбудеться прем'єра німецького детективного серіалу "Криміналіст". Як не стати жертвою злочину? Знає начальник поліції Бруно Шуман. Серіал "Криміналіст" піде на НТН у будні, о 23:45, одразу по дві серії.

Криміналісти і психологи давно звернули увагу на те, що багатьох людей, які постраждали від насильства, об'єднують деякі загальні особливості характеру і поведінки. Вивчення цих особливостей призвело до створення віктимології - науки про психологію потенційної жертви. Глибокі пізнання в цій галузі допомагають головному герою серіалу "Криміналіст" Бруно Шуману (Крістіан Беркель) розкривати найскладніші справи. Бруно - начальник поліції в Берліні, разом зі своєю командою він розслідує злочини, які скоюються на побутовому грунті. Хороший психолог, теоретик і аналітик, він не припиняє вивчати причини, за якими у деяких людей ймовірність постраждати від рук злочинців набагато вища, ніж для всіх інших. Чому такі люди перетворюються в потенційних жертв, що змушує їх з'являтися в місцях, придатних для вчинення злочину? Дізнайтеся з розслідувань криміналіста Бруно Шумана на НТН.

Крістіан Беркель - відомий німецький актор, у віці 14 років жив у Парижі, де брав драматичні уроки. Потім навчався в німецькій Академії кіно і телебачення в Берліні і грав на сцені в Аутсбурзі, Дюссельдорфі, Мюнхені, Відні та театрі Шиллера в Берліні. Знявся у багатьох німецьких телевізійних постановках, працював з такими іменитими режисерами як Пол Верховен і Квентін Тарантіно, дружить з голлівудськими зірками, такими як Том Круз і Мег Райан.

"Криміналіст" / Der Kriminalist

Жанр: кримінал, трилер

Країна: Німеччина

У ролях: Крістіан Беркель, Френк Гірінг, Майя Боті, С'юзан Анбех, Янек Ріці, Інка Фрідріх, Patrick Khatami, Anna Schudt, Кіда Рамадан

Фотоматеріали

Телебачення для всієї родини