Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 2 червня 2020
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

Головна спортивна подія світу - на "Інтері" і на НТН

30 травня 2018, 16:23
Головна спортивна подія світу - на "Інтері" і на НТН

Inter Media Group отримала права на трансляцію матчів чемпіонату світу з футболу-2018. Всі матчі найпрестижнішого футбольного турніру будуть ексклюзивно показані на телеканалах "Інтер" та НТН.

21-й турнір під егідою міжнародної федерації футболу FIFA відбудеться з 14 червня по 15 липня 2018 року. Цього разу чемпіонат світу пройде в Росії, вперше мундіаль відбудеться на території двох частин світу — Європи і Азії.
 
Весь світ буде пильно стежити за тим, як 32 національні збірні будуть боротися за Кубок світу FIFA. Близько мільйона фанатів підуть за улюбленими командами на стадіони. Телевізійна аудиторія чемпіонату світу з футболу — це мільярди глядачів. Минулий чемпіонат (2014 року в Бразилії) дивилися 3,2 мільярда чоловік, це приблизно половина жителів планети старше 10 років.

Мільйони українських уболівальників дивитимуться матчі в прямому ефірі телеканалів "Інтер" та НТН.

"Інтер" для українського глядача — телеканал головних подій. Всі важливі події України та світу знаходять своє максимально повне відображення в ефірі "Інтера". Завдяки Inter Media Group мільйони українських уболівальників будуть причетні до головної спортивної події року. 

Дивіться матчі чемпіонату світу-2018 вже з 14 червня на телеканалах "Інтер" та НТН.

Inter Media Group отримала від ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" права на трансляцію матчів чемпіонату світу з футболу-2018. Відповідні договірні відносини затверджені Європейською мовною спілкою.

Телебачення для всієї родини