Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 19 лютого 2020
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

Коломбо - старий добрий детектив на НТН!

1 серпня 2018, 12:42

У понеділок, 6 серпня, о 19:30 НТН починає показ легендарного серіалу "Коломбо".

Головний герой, лейтенант Коломбо, нічим не нагадує крутого хлопця з відділу вбивств або високоінтелектуального сищика в стилі Шерлока Холмса. Це звичайна людина в мішкуватому костюмі і пальто, який любить свою собаку, турбується про дружину і їздить на старому автомобілі, який постійно ламається. Але це не заважає йому бути одним з найулюбленіших детективів у глядачів!

Про серіал:

Головний герой серіалу - лейтенант Коломбо (Пітер Фальк) служить в відділі вбивств поліції Лос-Анджелеса. На його долю випадає, як правило, дуже заплутаний, ретельно спланований і бездоганно виконаний злочин, хоча сам лейтенант не справляє враження супергероя. Але чим безглуздіше виглядає сам лейтенант, невисокий чоловік з незграбними жестами і незграбною ходою, постійно вдягнений у зім’ятий плащ, охочий поговорити і з дешевої сигарою в зубах, тим більше захоплення викликає те, як йому, зовні розсіяному, що розмовляє часом на абстрактні теми, які не мають ніякого відношення до розслідування, вдається безпомилково обчислити злочинця з декількох підозрюваних.

Недосвідченому спостерігачеві може навіть здатися, що і розслідування ніякого не ведеться, просто зайшов у будинку цікавий роззява і "дістає" всіх своїми розпитування. Але здається простакуватість Коломбо - лише маска, за якою ховається людина, яка не пропускає жодної деталі, що володіє гострим розумом, проникливістю і видатними аналітичними здібностями, а його манери, смердюча сигара і балакучість, дратують злочинців і змушують їх нервувати, допускати одну помилку за іншою і, в решті решт, приводять на лаву підсудних.

Цікаві факти:

- "Коломбо" - один з найтриваліших детективних серіалів. Телеепопея знімалася впродовж 35 років: з 1968 по 2003 роки. Пітер Фальк почав зніматися в серіалі в 41 рік, а в останній серіі йому вже було 73.

- Лейтенант Коломбо став культовою фігурою світу детективів поряд із Шерлоком Холмсом, Міс Марпл і Еркюлем Пуаро.

- Місіс Коломбо, незважаючи на часті згадки про неї і численні цитати з її висловів, так і не з'явилася на екрані.

- Ім'я лейтенанта і його дружини жодного разу не згадується в серіалі: лейтенанта звуть тільки на прізвище, а свію "половинку" Коломбо називає не інакше як «моя дружина» або «місіс Коломбо». Ці факти обговорюються фанатами серіалу й досі.

- За довгу історію проекту в ньому знялося безліч різних артистів, наприклад, тут можна буде побачити таких зірок як: Кім Кетролл, Фей Данауей, Леслі Нільсен, Мартін Шин, Джимі Лі Кертіс та інших.

- Знамените "примруження Коломбо" - це не якийсь особливий хід. Насправді актор Пітер Фальк через хворобу втратив око в дитинстві. Сам артист з цього приводу не переживав і навіть жартував над собою.

- Особливість "Коломбо" в тому, що з самого початку відомо хто скоює злочин. Найцікавіше - це той шлях, який проходить детектив, щоб викрити вбивцю.

- Плащ лейтенанта Коломбо Пітер Фальк особисто відшукав серед непотрібного мотлоху. Вічна сигара в руці - теж ідея Пітера, який був завзятим курцем.

Телебачення для всієї родини