Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 15 червня 2024
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

ПРЕМ'ЄРА! "Випадковий свідок" про все на світі - на НТН!

17 липня 2019, 16:39

У понеділок, 22 липня, о 17:45 на НТН відбудеться прем'єра програми "Випадковий свідок", ведучий - Дмитро Чистяков. Програма виходитиме у будні, о 17:45.

Що б ми робили без цих небайдужих до всього людей, які тримають напоготові камеру і знімають все, що відбувається навколо? Так, буває вони потрапляють в надзвичайні, жахливі або смішні ситуації. І, завдяки їх відеороликів, ми дізнаємося найцікавіше, разом сміємося або співпереживаємо. Саме вони, ці люди, і стали головними кореспондентами нової програми "Випадковий свідок", яка виходитиме на НТН з 22 липня.

Про унікальні здібності і таланти, неймовірні ситуації, які навмисне не придумаєш, курйозні випадки - кожен випуск об'єднаний однією темою. Риболовля, весілля, пляж, фокуси, автомобілі, тварини, винаходи - це своєрідна антологія, енциклопедія найяскравіших і дивовижних фактів! Мета програми "Випадковий свідок" - не тільки розсмішити глядача, дати йому позитивні емоції, а й розповісти щось нове, унікальне. Об'єктивний погляд на світ - тільки у відеокамери в руках випадкового свідка!

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.