Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 11 травня 2021
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

ПРЕМ'ЄРА! Найдорожчий серіал Європи "Вавилон-Берлін" - на НТН

26 серпня 2020, 16:03
ПРЕМ'ЄРА! Найдорожчий серіал Європи "Вавилон-Берлін" - на НТН

У понеділок, 31 серпня, о 22:30 на НТН стартує прем'єрний показ культового німецького серіалу "Вавилон-Берлін". Це - екранізація серії детективно-історичних романів Фолькера Кутчера про інспектора поліції Гереоне Раті, що охоплює період з 1929 по 1938 рр. Режисери знайшли неймовірну за німецькими мірками суму в 40 млн. євро для зйомок перших двох сезонів, що зробило "Вавилон-Берлін" одним з найдорожчих європейських серіалів.


Дивіться серіал на НТН з понеділка по четвер, о 22:30, одразу по дві серії поспіль.


Про серіал: Дія відбувається в Німеччині в кінці 1920-х - початку 1930-х років. Фашисти ще не прийшли до влади, однак все йде до державного перевороту. Комісар місцевого відділення поліцейського управління Гереон Рат працює в столиці одним з головних слідчих, який займається розкриттям складних справ. Йому доводиться йти по сліду як вбивць, так і торговців наркотиками і грабіжників.
Головний герой: Гереон Рат, комісар поліції (актор Фолькер Брух)
Молодий комісар поліції прибуває з Кельна до Берліна, щоб розслідувати справу про шантаж. У процесі розслідування йому доводиться мати справу з корупцією на найвищому рівні, з торгівлею наркотиками і зброєю. При цьому і сам Гереон Рат вступає в конфлікт з законом. Сищик закохується в блискуче місто і в зухвалу стенографістку Шарлотту.
Головна героїня: Шарлотта, подруга Рата (актриса Лів Ліза Фріс)
Їх познайомив щасливий випадок. Шарлотта прийшла в поліцейське управління в пошуках роботи. Вона стала стенографісткою, але у дівчини вроджений талант нишпорки. Слідом за Гереоном Ратом, безнадійно в неї закоханим, вона занурюється в божевільне і веселе нічне життя Берліна.
Їх місце: Клуб Moka Efti
У цьому клубі проводять ночі комісар Рат, Шарлотта і інші поціновувачі богемних веселощів. Тут танцюють, бавляться наркотиками і п'ють до втрати свідомості. Реальне кафе Moka Efti відкрив на Фрідріхштрассе в 1926 році грецький бізнесмен Джованні Ефтіміадес. Легендарний заклад з міцною кавою, екзотичним інтер'єром і танцзалах було одне з наймодніших місць у Берліні 1920-х років.
"Вавилон-Берлін"
Німеччина 2017, детектив, 8 серій
Режисери: Том Тиквер, Хендрік Хандлёгтен, Ахім фон Борріс
В ролях: Фолькер Брух, Лів Ліза Фріс, Леоні Бенеш, Валера Канищев, Дмитро Александров, Денис Бургазлиев

Телебачення для всієї родини