Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 16 червня 2021
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

ПРЕМ'ЄРА! На НТН стартує новий проект "Наші права"

21 вересня 2020, 16:19
ПРЕМ'ЄРА! На НТН стартує новий проект "Наші права"

У суботу, 26 вересня, о 12:30 дивіться на НТН прем'єру проекту власного виробництва "Наші права". Це - програма про актуальні соціальні проблеми, про те, як захистити себе і своїх рідних від несправедливості, коли замість допомоги і сприяння чиновники закривають перед людьми двері або приймають відверто нечесні рішення.
Ведуча - Лілія Налягака.

Журналісти "Наших прав" зайдуть і в чиновницькі кабінети, і в приватні компанії - великі і маленькі - які вважають, що їх бізнес важливіше комфорту, безпеки і здоров'я людей.

Ми покажемо, що всупереч українських традицій, коли замість вирішення проблем людей чиновники перекладають відповідальність  один на одного, може і буває по-іншому. Що справедливості можна домогтися в будь-якій ситуації, головне - не сидіти склавши руки і відстоювати свої законні права.

Герої програми - звичайні українці, чиї права були порушені: рахунок за комунальні послуги з астрономічною сумою; спроба відібрати житло під будь-яким приводом; шкідливе виробництво поруч з житловими кварталами; несправедливе ставлення до дитини в школі; неправильно поставлений лікарем діагноз; насильство в сім'ї і багато іншого.

Всі порушення прав громадян ми розглядаємо разом з професійними адвокатами, з'ясовуємо, хто за законом повинен нести відповідальність і на конкретному прикладі продемонструємо, як можна захистити свої права і що для цього слід робити.

Телебачення для всієї родини