Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 13 травня 2021
Найкращі детективи світу

Новини каналу Прес-центр

Вибрати дату
RSS

На НТН - прем'єрний показ культового серіалу "Сліпа Зона"

7 лютого 2021, 19:12

У понеділок, 8 лютого, о 21:30 НТН почне прем'єрний показ американського серіалу "Сліпа зона" (Blindspot). Це захоплююча історія про дівчину з загадковими татуюваннями, якими покрито все її тіло, яка втратила пам'ять. І кожне татуювання є ключем до злочинів.

Дивіться серіал на НТН з 8 лютого, по буднях о 21:30, одразу по дві серії поспіль.

Про серіал:

Нью-йоркська поліція знаходить в центрі міста речовий мішок, всередині якого виявляється оголена молода жінка (Джеймі Александер), начисто позбавлена ​​пам'яті, але зате з ніг до голови вкрита свіжими татуюваннями. Лікарі встановлюють, що амнезія викликана наркотиками. І так як особистість дівчини встановити не вдається, поки її звуть Джейн Доу. Вивчаючи тату героїні, ФБР приходить до висновку, що в них містяться зашифровані вказівки на що готуються теракти. Агент Курт Веллер (Салліван Степлтон) і його команда отримують наказ розшифрувати татуювання і припинити злочинні задуми. А так як у "Джейн Доу" раптово виявляються навички спецназівця, то Веллер привертає її до операції в якості не тільки "консультанта", але і польового агента.

Цікаві факти:

Джеймі Александер доводиться проводити сім годин у гримерному кріслі для нанесення тимчасових татуювань. "Коли я виходжу з сумки в пілоті, у мене є тільки наклейка на моїй жіночій частині. Це повна нагота, але ви не можете бачити розміри будь-яких вигинів через те, наскільки щільні татуювання", - так прокоментувала пілотну серію "Сліпої зони" актриса. Хоча Джеймі Александер завжди хотіла грати в театрі і кіно, в школі вона займалася боротьбою. Її вигнали з театрального гуртка, тому що вона не вміла співати.

Жанр: детектив

Країна: США

Режисери: Маркос Сіга, Карен Гавіола, Джефф Т. Томас

В ролях: Джеймі Александер, Салліван Степлтон, Роб Браун, Одрі Еспарса, Ешлі Джонсон, Юкуелі Роч

 

Телебачення для всієї родини