Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 24 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Пограбування

Вибрати дату
RSS

Нью-Йорк потерпає від мародерів

1 листопада 2012, 21:16

Шторм "Сенді", що промчав східним узбережжям Сполучених Штатів Америки, один із найруйнівніших буревіїв за всю історію країни. Згідно з останніми повідомленнями, його жертвами стали 72-оє людей. Після моторошного натиску стихії - навала злочинності. Влада Нью-Йорка намагається запобігти мародерству, адже зруйновані крамниці та будинки покинуті напризволяще. Зафіксовані випадки, коли грабіжники проникали в помешкання, вдаючи електриків. Деякі мешканці престижних районів Мангетену для захисту власності наймають приватних охоронців. У місті побільшало поліційних патрулів.

Мила Мирон
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.