Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 28 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Уряд готовий всіляко підтримувати жителів та військовослужбовців Криму

17 березня 2014, 20:56

Не покинуть напризволяще. Українські високопосадовці з відповідальністю заявляють: зможуть надати притулок усім біженцям з Криму, а військові, які несуть варту на півострові, забезпечені всім необхідним.

Українська влада не покине ні пенсіонерів, ані вояків у заблокованих частинах у Криму. У Кабміні переконують - поки автономія юридично українська територія, всі виплати робитимуть у звичному режимі. Єдина проблема на півострові зараз - це зняти готівку з карток, адже банки працюють з перебоями.

Віталій Ярема, перший віце-прем'єр-міністр України:

- Харчування доставляється вчасно і його вистачить ще на декілька тижнів в цих військових частинах. Що стосується фінансування, то я знаю, що гроші були перераховані. Те, що вони не можуть отримати їх в банках і виникли проблеми із отриманням готівки - цими питаннями я буду займатися.

Не відвернуться і від тих людей, хто не виявить бажання далі жити на півострові. Переконують - умови для мешкання всім біженцям забезпечать.

Віталій Ярема, перший віце-прем'єр-міністр України:

- На території Херсонської області створюються умови, ну зокрема це стосується баз відпочинку, які перелаштовуються під житло на всякий випадок. Західні партнери наші також, сподіваюся, підтримають нас у цьому. Будем робити все можливе, щоб їхнє життя влаштувати в інших місцях.

Перший віце-прем'єр також додав: якщо так звана кримська влада спробує примусово евакуювати українських військових з території півострова, то наші вояки мають право застосовувати силу. Проте в автономії діють не лише примусом, погрозами та провокаціями. Проросійські посадовці весь час агітують бійців переходити на бік самопризначеного уряду.

Володимир Константинов, самопроголошений спікер кримського парламенту:

- Кто хочет остаться здесь - пожалуйста, кто хочет принять присягу - тоже эти вопросы будут рассматриваться. Самое главное, что они могут попасть в нормальную серьезную армию, получать хорошее, достойное жалование. 

Якщо ж провокації проти військових посиляться, керівники мають кілька сценаріїв. Один з них - евакуація українських вояків.

Віталій Ярема, перший віце-прем'єр-міністр України:

- Найцінніше - це людське життя, і нам треба любою ціною спасти тих людей, тих героїв, які сьогодні вкрай необхідні і українському війську, і українській державі. Тому в кожній ситуації, в конкретній ситуації ми будемо приймати конкретні рішення: чи залишатися людям там, чи надавати їм якусь іншу допомогу, чи надати можливість покинути цю територію, яка знову ж таки залишається українською і окупованою російськими військами.

Олександр Храпач, Святослав Мелешкін
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Комментарий удален
Эт до какого маразма надо дойти чтоб поставлять горючее армии захватчиков
Программа действий:
Я так балдею от нашего РНБО!
Полный маразм ждать санкций от США и Евросоюза.
Надо действовать самим и еще более двух недель назад.
1. Полный но временный запрет на ввоз топливно-смазочных материалов на территорию Крыма.
2. Отключение электроэнергии вплоть до минирования линий электропередач.
3. Отключение от газоснабжения.
4. Оключение от снабжения деньгами (процессинг банков)
Если бы этот минимум был сделан, то народ Крыма бы уже сам снес свою власть
А через полгода теперь будет новый референдум. Ну если действовать проще чем вводить войска

1. Запретить вьезд и выезд граждан Российской федерации в Крым со стороны Украины.
2. Запретить временно торгово-экономические отношения
для Украинских предприятий с Крымом. Приостановить работу украинских предприятий в Крыму.
3. Закрыть движение грузовых автомобилей в Крым и в обратную сторону.
Следующие пункты позже
Vlad 17.03.2014, 21:04 ответить
Комментарий удален
В Крыму как минимум 250000 крымских татар, которые за Крым в Украине. Украинцев не меньше 500000, им тоже Россия на фиг не нужна. Да и среди русских как я вижу не все туда рвутся. Так за что же их гнобить. Голосовало процентов 30 от всего населения. Я думаю 30 марта, а тем более 25 мая и 10 процентов на референдум не пришло бы.
Олег 17.03.2014, 21:22 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.