Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 28 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Вірні присязі феодосійські морпіхи прибули до Києва

26 березня 2014, 20:27

В аеропорту Бориспіль вночі приземлився літак з морськими піхотинцями з Феодосії. Як хлопцям вдалося вибратися з півострова та чому російських військових вони називають мародерами - дивіться в наступному сюжеті.

126 морських піхотинців із Феодосії, які протягом 22 днів були в облозі агресорів, у вівторок ввечері прилетіли до Києва. Разом із чоловіками прибули шестеро жінок та одна дитина.

Повернулися хлопці без речей, адже більшість їхнього майна привласнили окупанти. Після захоплення військової частини наших морпіхів росіяни хапали все, що бачили. 

Сергій Галкін, командир підрозділу морської піхоти:

- Люди, которые делали штурм, спецназ ГРУ: ребята, просьба, вы или спецназ, или мародеры! Верните документы. Я не прошу вернуть мне ноутбук или личные вещи. Верните документы! Паспорт, военный билет, загранпаспорт, свидетельство о рождении.

Незважаючи на шалений тиск з боку окупантів, бойовий дух українських вояків дуже високий. Але героєм себе ніхто не вважає. Батальйон морської піхоти штурмували добре підготовлені та озброєні бійці. 

Володимир Боронюк, заступник командира батальйону морськой піхоти:

- Светошумовые гранаты, газ, стрельба в воздух. Мы были без оружия. Раненых нету, есть несколько легко травмированных. Я не знаю, в каком состоянии командир батальйона и заместитель командира батальйона. Потому что их забрали, предположительно в Севастополь.

У Борисполі морпіхів зустріло вище військове командування. Представник Міністерства оборони запевнив, що без роботи хлопці не залишаться. 

Петро Мехед, заступник міністра оборони України:

- Хлопці з честю виконали своє бойове завдання. Зараз хлопці загружаються в автобуси і відбудемо до президентського полку, де розмістимо військовослужбовців, дружин. Почнемо всі процедури для того, щоб відновити боєздатність даної військової частини для того, щоб відправити в нове місце розташування.

Втім, до Києва повернулася лише третина феодосійських морпіхів. Загалом у батальйоні служили 500 бійців.

Сергій Галкін, командир підрозділу морської піхоти:

- У каждого человека есть свое право и свой выбор. Не суди, да не судим будешь. Это ихний выбор, ихнее право. Они его сделали.

Володимир Боронюк, заступник командира батальйону морськой піхоти:

- Есть метод кнута и пряника. Так там был пряник, причем очень большой, горой. Зарплаты, социальный пакет.

Загарбникам, котрі захопили частину, морпіхи кажуть лише одне:

- Верните документы! Не надо ноутбук возвращать. Трофей, пускай будет ваш трофей. Честь солдата, это честь! Она выше всего!

Дмитро Сливний
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Комментарий удален
Настоящие герои- это Беркут! Ребята много дней стояли под натиском разъяренной толпы и сохранили свое лицо! Слава истинным героям!
MaxBelarus 27.03.2014, 18:34 ответить
volianarodu org ua/uk/Gromadyanske-suspilstvo/Kym-ye-Putin-dlya-ukrajinskych-viyskovych-ViDEO
Классное видео, как раз в точку. Для просмотра поставьте точки в адресе вместо пробелов.
Vic 26.03.2014, 21:53 ответить
Русские фашисты дураки. Своими действиями они влили в морпехов столько ненависти за грабеж и унижение, что если теперь попрут, то морпехи будут их уничтожать и глазом не моргнут! Спасибо русским, что ЗАКАЛИЛИ нашу морскую пехоту! Она вам еще покажет кузькину мать!!!
Vic 26.03.2014, 21:11 ответить
Викликає сумнів боєздатність та бойовий дух так званої кримської армії,укомплектованної зрадниками.А бойового духу нашій армії з такими офіцерами та солдатами не займати.Та й з а одного битого двох небитих дають ! Ообов"язок же народу та уряду-забезпечити їх в не меншому обсязі,аніж забезпечені зараз запроданці
Ігор 26.03.2014, 20:53 ответить
Хлопці! Дівчата! Не судіть тих, що залишилися. Бог їм суддя. У них сімї, діти. !" квадратів у малосімейці. І 10 000 грню.() 30 000 руб. зарплати.
Вот это воины, верные присяге, а дерьмо пусть плывет. Только как предателям будет там служиться, ведь предал 1 раз, предаст и второй, ни доверия, ни уважения к ним не будет никогда.
Игорь 26.03.2014, 20:50 ответить
Молодці !!!! Шкода що зрадників так багато у Криму але це не їх і не наша вина. СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
Левко 26.03.2014, 20:38 ответить
Неплохо..
Дмитрий. 27.03.2014, 09:30 ответить
Да.
alexsey9999 27.03.2014, 09:33 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.