Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 27 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Ситуація на сході України

8 травня 2014, 20:29

Бойовики напали на прикордонну частину на кордоні Луганської і Донецької областей. А у Слов'янську силовики підірвали терористів.

Вночі сепаратисти напали на блокпост українських силовиків у Слов'янську. У відповідь два автомобілі, з яких стріляли терористи, були знищені влучним пострілом з протитанкового гранатомета. Після відбиття атаки правоохоронці вкотре попередили бойовиків про неминучий вогонь на ураження по кожному, хто спробує атакувати позиціїї українських вояків. Нині в місті точаться запеклі бої - озброєні диверсанти намагаються прорвати щільне кільце силовиків. У СБУ вкотре заявили, що з терористами розмова коротка.

Валентин Наливайченко, голова СБУ:

- Це ті, хто з гранатами, зі зброєю. Будуть з'являтися ще такі правопорушники - відсіч, повірте мені, буде дуже жорсткою. Але у нас є великі сподівання, що є ще час отямитись.

***
Знову точиться боротьба за будівлю міської ради в Маріуполі. Над містом величезний стовп чорного диму - сепаратисти підпалили шини перед центральним входом до приміщення. Під час стрілянини одна з куль влучила в пасажирського автобуса. Дивом минулося без жертв. Згодом міськрада знову перейшла під контроль силовиків. Техніка почала розбирати охоплені вогнем барикади, полум'я швидко загасили. Навколо Маріуполя учасники антиттерористичної операції  встановили 10 блокпостів. Там весь час чергують правоохоронці й місцеві активісти.

***
Озброєні люди з території Російської Федерації напали на українську прикордонну частину. Про це повідомили в раді Національної безпеки та оборони. Підрозділ, що його атакували іноземці, розташований на межі Луганської й Донецької областей. Після кількагодинного протистояння правоохоронці атаку бойовиків відбили.

***
На Донеччині сепаратисти позбавили дітей освіти й харчування. Через спровокований бойовиками збройний конфлікт понад півсотні шкіл  Слов'янська, Краматорська та Маріуполя зачинені. А півтори тисячі випускників, що за кілька тижнів мають складати іспити, можуть утратити шанс стати студентами. Ще складніша ситуація із забезпеченням  інтернатів і дитбудинку на півночі Донеччини. Через блокпости машини з продуктами до міста просто не пускають. У торговельних центрах області вже повідомили, що найближчими вихідними крамниці взагалі зачинять, аби не приваблювати нападників.

Андрій Герко
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
"Вооруженные люди с территории Российской Федерации напали на украинскую пограничную часть".

А какую цель могли преследовать этим, если такое было, как определили что это иностранцы, если есть документальные доказательства то откуда и почему не указаны, спецназ не берёт с собой предметов могущих указать на принадлежность своему государству, признание пленного если такой был тоже можно выбить, зачем направлять на стратегически да и думаю тактически абсолютно не интересный объект свои группы если это можно сделать силами ополченцев ? Сомневаюсь что есть хоть один ответ хоть на один вопрос.

"На Донетчине сепаратисты лишили детей образования и питания. Из-за спровоцированного боевиками вооруженного конфликта более полусотни школ Славянска, Краматорска и Мариуполя закрыты. А полторы тысячи выпускников, которые через несколько недель должны сдавать экзамены, могут потерять шанс стать студентами. Еще сложнее ситуация с обеспечением интернатов и детдомов на севере Донетчины. Через блокпосты машины с продуктами в город просто не пускают. В торговых центрах области уже сообщили, что в ближайшие выходные магазины вообще закроют, чтобы не привлекать нападающих."

А если продолжить логическую цепочку автора статьи, вооружённые действия "сепаратистов" спровоцировала Киевская власть не сделавшая абсолютно ничего чтобы хотя бы попытаться разоружить "правый сектор", затем пославшая на восток легализованный "правсек" в виде нац.гвардии, а действие властей спровоцировали США и Европа. Вот что хотел сказать автор. Боже , куда смотрит СБУ, почему такие люди типа Герко на свободе. )))

И последнее, зачем нужно ребёнку образование которое дастся ему ценой жизни родителей которые возможно будут убиты националистами если бы не встала вовремя самооборона на востоке. Всё познаётся в сравнении.
Квачков 13.05.2014, 12:58 ответить
Комментарий удален
Новость трулала!
9 мая 09.05.2014, 09:23 ответить
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.