Правоохоронці звітують про перебіг АТО
24 загиблих українських силовиків, десятки трупів бойовиків, Краматорськ і Слов'янськ без пенсій і зарплат. На сході другий місяць триває антитерористична операція.
Другий місяць неоголошеної війни Росії проти України. Загиблі з обох боків, нічні обстріли та розбої. Двадцять четверо військових вже загинули під час антитерористичної операції, що триває в найгарячіших точках. За цей час настрої в мешканців східних областей також змінилися - запевняють правоохоронці. Люди починають розуміти, що бойовики та терористи далеко не їхні рятівники й з кожним днем більше радіють українським бійцям.
Валентин Наливайченко, голова СБУ:
- Сто відсотків тих, хто скоює терористичні акти, хто є диверсантами, й особливо іноземці, громадяни інших країн - нам відомі, відомі їхні домашні адреси, відомі для військового суду після АТО, вони нікуди не дінуться.
Скільки загиблих з боку терористів - невідомо. Проте в Міністерстві внутрішніх справ запевняють: ідеться про десятки трупів. І найстрашніше те, що про смерть цих вояків навряд чи дізнаються близькі та родичі, адже тіла закопують у братських могилах.
Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:
- Полагаю, что настанет тот час, когда мы эти тела эксгумируем и поймем, кто это.
Небезпека чатує в гарячих реґіонах на іноземців. Щоб уникнути приїжджим нападів агресорів - спосіб один.
- Покинуть территорию этих областей, потому что там небезопасно.
Не потраплять до буремних реґіонів і соцвиплати. Пенсій і зарплат просто не довозять до адресатів через постійні напади на відділи банків, пошти, а також інкасаторські машини.
Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:
- Эти платежи будут накапливаться до тех пор, пока не будет возможности выплачивать их в нормальном режиме.
Правоохоронці наголошують: така ж доля спіткає й інші реґіони, в яких будуть загострення ситуації та загроза інфраструктурі населених пунктів.
-
23.02.2022, 23:49

















И никакой войны Россия не ведет с Украиной(это информация для запугивания и оправдания своих преступлений). В России все переживают за своих братьев, а в Украине пытаются разжечь ненависть. Время придет, все станет на свои места. Скорее бы. А то немцы прозревали с 1933 по 1945 год.
В чем же разница между пенсинерами востока и запада Украины?
А теперь Вовочка попробуй опровергнуть мои доводи, блесни логикой :)))))))
С уважением к оппоненту.
Конечно никто не воевал, к Вам ведь с юго-востока никто и не приезжал, а с запада бандергвардия на восток приехала и устроила пострелушки. Да и Путин вообще не говорил что на Бандеровщине кто-то воевал. Или можешь ссылку дать на его выссказывания ?
"24 погибших украинских силовиков, десятки трупов боевиков"--- 24 военных и десятки трупов боевиков
правого сектора.
"такая же судьба постигнет и другие регионы"--- звучит скорее как угроза.