На Львівщині прощалися з військовими пілотами, які загинули над Слов'янськом
На Львівщині у Бродівській авіаційній бригаді сьогодні прощалися з п'ятьма пілотами, котрі загинули над Слов'янськом 2-го травня. Тоді терористи розстріляли з протиавіаційного зенітно-ракетного комплексу два гелікоптери української армії. Майже три тижні тіла були в експертів.
Майори Олександр Сабада, Руслан Плоходько, Сергій Руденко, капітан Микола Топчій та старший лейтенант Ігор Гришин служили у Бродівській авіабригаді. Усі, окрім Сергія Руденка, родом зі Східної України.
Ніна Василин, мешканка м. Бродів:
- Тут в нас на Західній Україні прийняли їх як рідних, а там вдома зробили чужими їх. Вибачте.
Галина Василинка, мешканка м. Бродів:
- Люди за то говорили і вже чекали, коли привезуть. Щоб зустріти їх. То для нас, я ще пам'ятаю Афганістан, як з Афганістана привозили. Бо я кажу, 28 років прослужила, то це похорон понад усі похорони.
Загиблим від 34 до 39 років. Їхні діти тепер сироти.
- Нема твого тата, дитино моя. Нема твого таточка.
Усі п'ятеро загинули під час антитерористичної операції під Слов'янськом. Два ґвинтокрили патрулювали територію. Коли першого збили бойовики, другий полетів на допомогу. Проте в нього також поцілили терористи. Стріляли із зенітно-ракетного комплексу. Врятуватися вдалося лише одному пілотові.
Олександр Розмазнін, заступник керівника Головного командного центру Збройних Сил України:
- Командир екіпажа, якого підбили першого, він дав можливість техніку своєму виплигнути з вертольота, значить, намагався спасти ще одного члена екіпажа. Це капітан, вибачаюсь - майор Руденко.
Ігор Ярьоменко, командир 16 бригади Збройних сил України:
- Так получилось, что погибли в нашей стране, защищая нашу родину. Не от сепаратистов, а от бандитов. Поверьте мне, от бандитов. С сепаратистами можно договориться, а с бандитами нельзя. Это наемники.
Після прощання дві труни літаком доправлять на Кіровоградщину та Харківщину. Решту вояків поховають на Львівщині.
-
23.02.2022, 23:49

















Удаляла, удаляю и буду еще безжалостнее удалять:
все комментарии, не относящиеся к конкретному сюжету
все комментарии, содержащие брань
комментарии, содержащие оскорбления в адрес усопших - все там будем
повторяющиеся комментарии
рекламу
бессмысленные наборы букв и цифр
а также все комментарии, противоречащие сути пользовательского соглашения на сайте НТН - а там и разжигание межнациональной розни, и еще много всего интересного. Почитайте, многим будет полезно!
Благодарю всех тех комментирующих, независимо от политических пристрастий, чьи реплики удалять не приходится!
Дитинко!
Твій тато поїхав вбивати інших людей. Вбивати їх дітей. Спалювати їх вдома.
Ці люди не хотіли його вбивати, вони просто захищалися. Захищали свої будинки, своїх дітей.
Ці люди не приходять до вас додому і нікого у вас не вбивають.
Вони защішают своє, на своїй землі.
Дитинко!
Якщо у твого тата є брат, сват, друг - попроси їх, нехай вони не йдуть в інші землі - убивати людей, які нікому не роблять поганого, а просто хочуть жити за своїм ...
Дитинко, попроси всіх дорослих, яких зможеш, нехай вони не беруть до рук зброю і не їдуть кудись, грабувати, спалювати, руйнувати, гвалтувати і вбивати інших людей ...
краще попроси.
Інакше - вони повернуться додому, як твій тато, холодними і бездиханними.