Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 27 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

На Львівщині прощалися з військовими пілотами, які загинули над Слов'янськом

20 травня 2014, 20:25

На Львівщині у Бродівській авіаційній бригаді сьогодні прощалися з п'ятьма пілотами, котрі загинули над Слов'янськом 2-го травня. Тоді терористи розстріляли з протиавіаційного зенітно-ракетного комплексу два гелікоптери української армії. Майже три тижні тіла були в експертів.

Майори Олександр Сабада, Руслан Плоходько, Сергій Руденко, капітан Микола Топчій та старший лейтенант Ігор Гришин служили у Бродівській авіабригаді. Усі, окрім Сергія Руденка, родом зі Східної України.

Ніна Василин, мешканка м. Бродів:

- Тут в нас на Західній Україні прийняли їх як рідних, а там вдома зробили чужими їх. Вибачте.

Галина Василинка, мешканка м. Бродів:

- Люди за то говорили і вже чекали, коли привезуть. Щоб зустріти їх. То для нас, я ще пам'ятаю Афганістан, як з Афганістана привозили. Бо я кажу, 28 років прослужила, то це похорон понад усі похорони.

Загиблим від 34 до 39 років. Їхні діти тепер сироти.

- Нема твого тата, дитино моя. Нема твого таточка.

Усі п'ятеро загинули під час антитерористичної операції під Слов'янськом. Два ґвинтокрили патрулювали територію. Коли першого збили бойовики, другий полетів на допомогу. Проте в нього також поцілили терористи. Стріляли із зенітно-ракетного комплексу. Врятуватися вдалося лише одному пілотові.

Олександр Розмазнін, заступник керівника Головного командного центру Збройних Сил України:

- Командир екіпажа, якого підбили першого, він дав можливість техніку своєму виплигнути з вертольота, значить, намагався спасти ще одного члена екіпажа. Це капітан, вибачаюсь - майор Руденко.

Ігор Ярьоменко, командир 16 бригади Збройних сил України:

- Так получилось, что погибли в нашей стране, защищая нашу родину. Не от сепаратистов, а от бандитов. Поверьте мне, от бандитов. С сепаратистами можно договориться, а с бандитами нельзя. Это наемники.

Після прощання дві труни літаком доправлять на Кіровоградщину та Харківщину. Решту вояків поховають на Львівщині.

Вікторія Балицька, Михайло Заярнюк
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
охренеть!-оказывается здесь можно писать только-ГЕРОЯМ-САЛА!-все остальные коменты удаляются!!!вот это АМЕИКАНСКАЯ ДЕМОКРАТИЯ!ВОТ ЭТО НАУЧИЛИ ВАС УЗКОСПЕЦИАЛИЗИРОВАННО ПОНИМАТЬ СВОБОДУ ВЫСКАЗЫВАНИЙ И СЛОВА!ЕЩЕ РАЗ ПОВТОРЮ-КАЖДОМУ ТАКОМУ ГЕРОЮ-ПО ТАКОМУ ЖЕ ВЕРТОЛЕТУ!!!НЕ НУЖНО НИЗКО ЛЕТАТЬ...ОСОБЕННО НЕ НАД СВОЕЙ ЗЕМЛЕЙ!
донбасс 22.05.2014, 09:01 ответить
Уважаемые комментирующие!
Удаляла, удаляю и буду еще безжалостнее удалять:
все комментарии, не относящиеся к конкретному сюжету
все комментарии, содержащие брань
комментарии, содержащие оскорбления в адрес усопших - все там будем
повторяющиеся комментарии
рекламу
бессмысленные наборы букв и цифр
а также все комментарии, противоречащие сути пользовательского соглашения на сайте НТН - а там и разжигание межнациональной розни, и еще много всего интересного. Почитайте, многим будет полезно!
Благодарю всех тех комментирующих, независимо от политических пристрастий, чьи реплики удалять не приходится!
moderator 21.05.2014, 13:07 ответить
!"...- Нема твого тата, дитино моя. Нема твого таточка..."!
Дитинко!
Твій тато поїхав вбивати інших людей. Вбивати їх дітей. Спалювати їх вдома.
Ці люди не хотіли його вбивати, вони просто захищалися. Захищали свої будинки, своїх дітей.
Ці люди не приходять до вас додому і нікого у вас не вбивають.
Вони защішают своє, на своїй землі.
Дитинко!
Якщо у твого тата є брат, сват, друг - попроси їх, нехай вони не йдуть в інші землі - убивати людей, які нікому не роблять поганого, а просто хочуть жити за своїм ...
Дитинко, попроси всіх дорослих, яких зможеш, нехай вони не беруть до рук зброю і не їдуть кудись, грабувати, спалювати, руйнувати, гвалтувати і вбивати інших людей ...
краще попроси.
Інакше - вони повернуться додому, як твій тато, холодними і бездиханними.
Конечно жалко людей. Но что они думали, что они будут стрелять и убивать, а их нет. Мне стыдно за то, что в нашей стране ненависти к ближнему люди учатся элементарно, но вот что касается сострадания, взаимопонимания, приобретения профессии тут вопрос, ведь к этому нужно приложить усилия. Мне стыдно, что выпить пива, покурить, нежелание воспитывать детей, материться в людных местах, необузданное желание денег которые тратятся на всякую чушь это модно и престижно. У нас всегда виноваты все кроме нас, Русские, Американцы и т.д. Может все дело именно в нас?
Комментарий удален
Вася, я к примеру пропутинский рашист, как меня некоторые назовут и соответственно за восток. Но нельзя так даже про "врага". Не по людски это. Да и враг тот кто знает правду и против неё идёт, а знал ли лётчик всей правды или Украинская пропаганда ему мозги проела. Да и виноват не он а Киевская "власть". А вот его детям то каково теперь ?
Русский. 21.05.2014, 10:46 ответить
Комментарий удален
Слава героям!!!Жаль,что опыта у этих ребят было маловато.Да судя по всему и без поддержки.Грамотно организованное прикрытие, при самых не благоприятных обстоятельствах,позволило хотя бы установить личности стрелявших.
Володя 20.05.2014, 20:50 ответить
Комментарий удален
Комментарий удален
Володя, не устали уже от "героев" ? Прям как "Хайль гитлер" какой то, каждый второй пишет. Ну при чём здесь опыт ? Возможно так разведка Украинская работает что не знала что у повстанцев есть ПЗРК. И как какое то прикрытие позволит установить личности стрелявших ? Что вертолётк из группы прикрытия рассмотрел бы паспортные данные стрелявшего ?
ррр 21.05.2014, 10:51 ответить
Во во, и после первого сбитого вертолёта, уже зная что есть ракеты, подняли в воздух второй :)) А чё так мало то ?
Комментарий удален
Слава Героям!!! Вечная память защитникам!!!!
Комментарий удален
Комментарий удален
Комментарий удален

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.