Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 27 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Якою була ця виборча кампанія

23 травня 2014, 20:36

Від півночі в Україні не має бути агітаційних наметів і рекламних листівок, що розповідають про кандидатів у депутати чи Президенти. Завтра традиційний перед волевиявленням "день тиші".

У столиці агітаційними плакатами кандидатів обвішані не лише всі паркани, стовпи та під'їзди. Клеють їх навіть на сміттєві баки. На кожному кроці - намети з партійними газетами. Киян така кількість друкованої реклами лише дратує. Пенсіонери чесно зізнаються - зі свого під'їзду агітки просто здирають.

- Не дай бог, я не люблю этого. Как в туалете.

Тетяна, мешканка м. Києва:

- Как по мне - это просто трата ненужная денег. Потому что кто читает у нас такие бумаги? Ну, может быть, редкие пенсионеры, которые уже в очень большом возрасте. Все наклейки на подъезды, на все абсолютно - оно настолько захламляет, что это просто ужасно.

Згідно зі спостереженнями комітету виборців України, саме на місцевих перегонах найбільше застосовують недозволені технології - від поливання брудом опонентів до підкупу виборців.

Олександр Черненко, голова комітету виборців України:

- Ця кампанія виглядає набагато гірше, ніж президенська, ми сьогодні маємо всі негативні речі, які ми спостерігали на виборах за часів Януковича, за нашими даними більш як на 10 округах на виборах в Київраду сьогодні роздаються централізовано гроші за голосування за певних кандидатів, роздається класично по 200 грн.

Один з останніх прикладів поливання брудом зафіксували в Солом'янському районі Києва. 54 округ заклеїли листівками з наклепом на одного з кандидатів. Ще один нечесний метод боротьби - нічна агітація телефоном. Свіжий випадок відбувся днями на 58-му окрузі в Шевченківському районі. Невідомі спритники телефонували вночі літнім людям і агітували за кандидата. За словами експертів, це роблять навмисно, щоб викликати в людей відразу. І ця технологія - не нова.

Анатолій Луценко, політолог:

- Во времена выборов мэром Черновецкого, когда он победил, там была технология от имени Кличка обзванивать в 12 и час ночи пенсионеров и агитировать за Кличка.

Фахівці додають - найбільше бруду летить у бік найрейтинговіших кандидатів. Тим часом на сході України, де мешкає 14% усіх виборців, претендентам не до агітації. Адже за оцінками комітету виборців проголосувати всім охочим там буде складно.

Олександр Черненко, голова комітету виборців України:

- За нашими оцінками, в Донецькій області в 14 з 22 округів вибори можуть бути зірвані дуже імовірно, в Луганській області в 9 з 12 округів сьогодні є серьойзні проблеми з проведенням виборів.

Втім, навіть за таких умов вибори в Україні все одно визнають дійсними.

Ірина Винокурова, Кирило Кортких
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
здравствуйте украинцы востока и запада, севера и юга. я не могу передать своего разочарования этими выборами. вы опять выбрали очередного януковича. я думал у вас хватит политической воли что-то изменить, но - бесполезно. мы-народ заслуживший януковичей, кучм и кравчуков. вас как прессовали так и будут прессовать.тимошенко, которая не должна была покидать тюрьму, набрала 12% с копейками. как вы думаете куда поедет петя в первую очередь? правильно,договариваться с совком про свои заводики под предлогом договоров на газ. совдепов. армия не зря стояла у границ до последнего. ждали, что изберут другого. а так класс, у власти те же мусии, рассказывающие, что доктор может и даже должен брать деньги в знак благодарности, парубий, который не смог ответить по ком стреляли вертолёты под волновахой и почему границы дырявые. я уже месяц пишу, чтобы вдоль всей границы с совком,крымом и приднестровьем выложили бетонные плиты. сколько бы это спасло жизней и прекратило бы поставку оружия и бандитов. можно писать ещё много, например о каких-то ё.баных казаках с дона или бандитах с кавказа, которых почему-то боятся на животном уровне. или они неубиваемые:??? это зверьё вырезает сердца на нашей родине, а эти за- ДРоченные ублюдки с моей же родины им радуются и аплодируют. зачем брать уродов в плен? одного оставить для получения информации, а остальных публично в гробах на дон и кавказ с бабаем во главе. но главное результаты выборов. нельзя было выбирать удобного для всех. надо было того, кто любит и переживает за страну. удобный будет вилять жопой как ющенко и стараться всем угодить. не молчите и меняйте систему.
ладно. вы - украинцы, мне, как говорил мюнхаузен, неинтересны. можете меня заблокировать, как в моём" простори свободы" на ТВІ. я плюнул. как говорится в БИБЛИИ: СЛЫШАЩИЙ ДА УСЛЫШИТ, ВИДЯЩИЙ ДА УВИДИТ. вы остались
глухи и слепы. я вернусь только когда вы наконец прозреете. нельзя строить новое будущее со старыми ворами. надеюсь разум возьмёт верх. ещё раз: проклинаю и желаю смерти врагам моей страны и глупого многострадального народа, и персонально кремлёвскому гитлеру.
gannibal viktor 26.05.2014, 21:30 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.