Нагадати пароль | Реєстрація
Субота, 27 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

АТО в Донецьку набирає обертів

27 травня 2014, 21:11

Антитерористична операція набирає сили на Донеччині. Українські військовики взяли під контроль аеропорт, навколо якого напередодні точилися запеклі бої. Підбили також кілька КАМАЗів із бандитами. Загалом, за різною інформацією, під час сутичок знешкоджено до двох сотень сепаратистів.

- Тут в аэропорту война полным ходом, стрельба, дым, вертолеты, истребители.

Запеклі бої на Донецькому летовищі точилися майже цілу ніч. Врешті українським військовим вдалося вибити звідти бойовиків, які напередодні захопили аеропорт й навіть обстріляли цивільне судно.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України:

- Результат - аэропорт полностью контролируется, противник понес серьезные потери, у нас потерь нет, операция с утра продолжается в Донецке.

Під час антитерористичної операції було знищено дві вантажівки, якими пересувалися бойовики. Транспортні засоби розбиті вщент, терористи ліквідовані.

Сергій Яровий, заступник міністра внутрішніх справ України:

- Є така інформація. Якщо ви маєте на увазі КАМАзи, які там. Знову ж, щоб конкретно сказати по цій інформації. Безумовно, туди виїхала група, яка працює для того, щоб ми з'ясували усі обставини, скільки там загиблих.

Утім, у прес-службі антитерористичного центру зазначають - знищено майже дві сотні бойовиків. Не мовчать про це й самі сепаратисти.

- Раненных осталось немного, погибло большинство, очень много, около ста человек.

Подейкують, що серед загиблих терористів -  бійці з Кавказу. Так це чи ні - точно невідомо. Але загони чоловіків східної зовнішності днями можна було бачити на вулицях міста.

- Сам служил, Чечня?

- Да, да. Мы кадыровцы, да, кадыровцы.

Утім, українські правоохоронці поки не поточнюють, яких національностей загиблі.

Віталій Ярема, перший віце-прем'єр-міністр України:

- За інформацією, яку я отримав в ГУ МВС України в Донецькій області, на місці працюють слідчі, ідентифікують тіла тих, які зі зброєю захоплювали аеропорт.

У лікарнях Донецька є постраждалі, зокрема поранено кілька простих містян.

Олександр Лук'янченко, Донецький міський голова:

- На утро в больницах города находятся 31 раненый-пострадавший, из них 4 человека - это мирное население, 2, вы знаете, убитых.

Загалом ситуація в місті напружена. Приміром, школи в Київському районі не працюють взагалі. З двох лікарень евакуювали пацієнтів. Перекриті вулиця Стратонавтів, Київській проспект, а також кілька в'їздів у Донецьк. Цілу ніч надзвичайники долали пожежу, яка вирувала в палаці спорту "Дружба". Приміщення підпалили терористи.

Олександр Лук'янченко, Донецький міський голова:

- Он было около 4 ночи захвачен, людьми с оружием, совершен поджег, только буквально 8:20 пожар ликвидирован.

Тож чутки про капітуляцію бойовиків, які періодично з'являються у ЗМІ, не підтверджені. Спростовують урядники й інформацію про бажання терористів розпочати перемови.

Віталій Ярема, перший віце-прем'єр-міністр України:

- Я про такі речі не знаю, зі мною на зв'язок ніхто не виходив. Ми будемо проводити цю операцію до того часу, поки на території України не залишиться жодного терориста.

Олена Ткаченко, Андрій Герко, Юрій Нестеренко
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Посмотрел данное видео в оригинале как его снимали корреспонденты CNN, на ютубе оно есть.
Корреспондент- Вы по чьему приказу приехали, приказ Кадырова ?
Бойцы- от себя лично.
Корреспондент- от себя ?
Бойцы- От себя лично, добровольцы.
Корр.- Сам служил в Чечне ?
Б.- Да, да, Кадыровцы.............
Корр .- Какой отдел ?
Б.- Это раньше .......

Бойцы- бывшие "Кадыровцы", а УкрСМИ урезали ролик и вышло что действующие. Найти его на ютубе не представит хлопот.

Эта лажа раскрыта.
Следующую в студию :))
ррр 28.05.2014, 22:13 ответить
Улыбнуло- "- Да, да. Мы кадыровцы, да, кадыровцы."- и если присмотреться то в толпе и Путина с кулемётом увидеть можно :))) Клоуны. Хоть бы одному из этих "Кадыровцев" обязательный атрибут ополченца, Георгиевскую ленточку, прицепили. Или судя по массовому расстрелу боеприпасов в воздух это и впрям Кадыровцы только снятые совсем в ином месте. У нас на Кавказе любят пострелять, а вот у ополченцев за несанкционированный расход боеприпасов по голове думаю не погладили. В общем лажа какая то.

А тут посмотрел видео с Украинских и Российских СМИ про дела в Донецке и что-то мне кажется что Порошенко не долго на троне сидеть то будет )) Сначала одна армейская часть перейдёт на сторону ополченцев, а затем гуртом потянуться, ну и на Берл... извините на Киев пойдут.
ррр 27.05.2014, 22:34 ответить
Набирает обороты... А целый месяц вещали про завершающую фазу КТО. Которую по счёту? Ни одного города не взяли вояки.
Юрий 27.05.2014, 22:21 ответить
Комментарий удален
Было бы к кому присоединяться. - банда какая то. Для солидности хоть по армейскому принципу нумерацию придумали и так и называли бы, а то батальоны "Ляшко", "Донбас". Как можно даже вскользь упоминать причастность к Ляшко, человеку который землю ел с трибуны ))). Не могу представить даже в страшном сне чтобы у нас в России появился полк к примеру Жириновского :)) Да и не понятно что юридически из себя представляют данные соединения, и не армия и не милиция, тогда получается что незаконно гражданское население вооружили что ли ? И тогда что на востоке НЕЗАКОННЫЕ вооружённые формирования а на западе ЗАКОННО НЕЗАКОННЫЕ вооружённые формирования ))
ррр 28.05.2014, 14:24 ответить
Комментарий удален
Комментарий удален

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.