Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 26 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Терористи на Донеччині продовжують вбивати мирних громадян

29 липня 2014, 20:53

Чергова тривожна ніч й обідній обстріл у Донецьку. Нові жертви терористів у Горлівці. І бойовики, котрі виганяють мирних мешканців з власних осель у Шахтарську. Такі нині звістки надходять з Донецької області.

Багатьом мешканцям Ленінського та Київського районів Донецька довелося майже всю ніч сидіти в бомбосховищах чи підвалах власних будинків. Бойовики вкотре підступно з важкої артилерії обстріляли городян. Рятувальники добряче попрацювали зранку й загасили численні пожежі приватних осель. Інформації про загиблих і постраждалих поки немає.

- В гаражи попал снаряд?

- Один в гараж, один сюда, один туда и еще один - там где-то упало.

Внаслідок обстрілу пошкоджені лінії електромереж. Без струму і шахта імені Засядька. Через пошкодження залізничних колій тимчасово припинено рух поїздів. Ремонтні бригади намагаються полагодити аварійні ділянки, але через бої роботи не вдається завершити. Гуркотіло в Донецьку й удень. Приблизно опівдні місто сколихнули щонайменше 4 потужні вибухи. За інформацією надзвичайників, набої влучили в кілька багатоповерхівок неподалік базару Маяк. Крім того, терористи поцілили в парк культури й відпочинку ім. Щербакова. Відомо про щонайменше одного загиблого.

***
А це вже Шахтарськ. Найманці виклали у мережу показове відео, як вони ховаються від українських військових. Бойовики вдерлися до багатоповерхівки і женуть на вулицю її мешканців.

- Вы все отсюда?

- Да.

- Еще есть люди в доме?

- На 12 этаже еще люди есть.

Потім підіймаються на дах будинку і на камеру визнають, що облаштували тут вогневу позицію.

- Мы отстрелялись вон оттуда, из окошечка. Отсюда видно - там одного квадратика нет. Тут еще стекла были, на этом окне сначала.

- Вот это он ударил?

- Да. И пацаны со Шмеля прям с самой крыши лупанули.

Звідти ж починають стріляти по армійцях. Гатять і з даху будинку, і з кухні.

***
Ясинувата. Тут внаслідок мінометного обстрілу загинули четверо людей, семеро поранені. Серед постраждалих двоє працівниць залізниці. Один із набоїв влучив у будівлю технічної школи. Скалки пошкодили й навколишні споруди.

***
Горлівка. За останню добу страшну статистику жертв терористів поповнили ще 17 мирних мешканців, серед них троє дітей. Бойовики вкотре з мінометів обстріляли городян. Пошкоджено багато житлових будинків у центральній частині міста, кілька адміністративних приміщень, школу, пологовий відділ, харчоблок і корпуси другої лікарні. Через атаки декотрі підприємства тимчасово не працюють. Зачинені дитячі садки. У Горлівці триває триденна жалоба.

Олена Єлисеєва, Андрій Воронько
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.