Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 26 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

З Одеси на Луганщину прибула гуманітарна допомога

1 серпня 2014, 21:26

Рекордний за вагою вантаж гуманітарної допомоги сьогодні зустріли у Сватовому. Цей населений пункт на час АТО став своєрідним центром Луганської області. Більше двадцяти тон "гуманітарки" вдалося зібрати для мирних мешканців і військових підрозділів в Одесі. Розвантажували машину кілька годин. Допомогли одесити населенню східної області продуктами, засобами гігієни, медикаментами, харчами для дітей та памперсами. Усе повезуть у міста, які особливо потребують допомоги. Серед них - Лисичанськ, котрий зазнав великих втрат і має безліч гуманітарних проблем. Також велику частину вантажу, передусім цигарки й каву, доправлять військовим.

Олександр Туревський, мешканець м. Одеси:

- Работа будет продолжаться, работа только начата. Одесситы - добрые, отзывчивые люди, неравнодушные к чужому горю. Поэтому, я думаю, это будет идти, идти до нашей полной победы.

Ірина Веригина, в.о. голови Луганської ОДА:

- Мы получили и макаронные изделия, и крупы, и моющие средства. Особенно питание для детей. Потому что дети, как никто другой, пострадали от этой войны, которая происходит в Луганской области.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.