Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 26 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Ветеран із Запоріжжя спитав у Путіна: "Що ж ти робиш?"

15 серпня 2014, 19:07

Дід, що ховає онука. У Запоріжжі ветеран Великої вітчизняної війни під час церемонії прощання з юнаком, котрий загинув у зоні АТО, звернувся до росіян і Путіна. Старий запитує: чому народ, з яким він воював пліч-о-пліч багато років тому, тепер убиває українців. Цю проникливу промову в інтернеті переглянули майже сто тисяч разів.

- Я хотел бы, чтобы мой голос услышали ветераны Великой отечественной войны, мои друзья, мои побратимы. В конце-концов, обратиться к Путину: что ж ты делаешь? Что тебе, мало? Вы Крым взяли? Мало? Войска разрешили на 25 лет? Корабли твои здесь? Что тебе  нужно? Донецк нужен? Луганск нужен ? Вся Украина нужна? Мало вы кровь обливаете? Я хотел бы, чтобы ветераны России слышали! Посылают ваших внуков, которые убивают наших внуков. Моего внука убили.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
бред самошедшегою
иван 09.05.2018, 04:00 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.