Ситуація в зоні АТО
Четверо українських прикордонників загинули в сутичках на межі з Росією. Вояків обстріляли з російських гелікоптерів МІ-24. Окрім того, бої точаться в районі Новоазовська, а терористам узялися допомагати ще й французькі найманці.
З гелікоптера по прикордонниках. Поблизу Червоної Талівки, що на кордоні в Луганській області, протягом кількох годин тривали запеклі бої українських вояків із диверсійно-розвідувальною групою, яка перетнула рубіж з території сусідньої держави.
Андрій Лисенко, речник інформаційного центру РНБО України:
- Диверсійна група підтримувалася вогнем з Російської федерації - з мінометів, 2-ох БТР та 2-ох БМП. Крім того, українських прикордонників обстріляли некерованими реактивними снарядами 2 бойових вертольоти Мі-24 Збройних сил РФ. Під час бою загинули 4 прикордонники, трьох поранено. Завдяки діям героїв прорив через кордон не відбувся.
За інформацією Ради нацбезпеки та оборони: ворог зазнав значних втрат. Не вщухає вогонь і на кордоні в Донецькій області. Терористи обстрілюють Новоазовськ. А це вже кадри з самого Донецька. Такий Палац молоді після атаки.
- Вот так вот все задрожало, так что Юности нет!
Такі наслідки влучання набою у стадіон Донбас-Арена. Не припиняють вогню найманці й по житлових кварталах. За останню добу в Донецьку загинуло троє містян.
- Здесь люди прячуться или пытались прятаться.
Ось багатоповерхівка, в яку влучили в Харцизьку. Місцеві не стримують сліз: бойовики обстріляли бомбосховище.
- Да, это было убежище.
- А кто-нибудь пострадал?
- Да, вот с первого этажа мужчину убило, в том подъезде трех женщин раненых увезли.
Запеклі бої точаться нині в Іловайську. Терористи знімають на відео, як воюють. Саме ці кадри є ще одним незаперечним доказом того, що найманці обстрілюють житлові будинки. Цього разу вони кидають гранати на подвір'я приватної оселі, в якій начебто засіли українські армійці. А зараз гатять по будинку з гранатомета.
- Я буду в дом, давай прямо!
Андрій Лисенко, речник інформаційного центру РНБО України:
- Продовжуються активні бойові дії у передмістях Донецька, Луганська та Іловайська Донецької області, наші військові спрямовують зусилля на перекриття усіх доріг та під'їзних шляхів до Донецька та Горлівки, для їх повного блокування. Найзапекліші бої ідуть у районі Іловайська та Хрящуватого.
У Раді нацбезпеки запевнили: за останню добу ворог зазнав чималих втрати: це більше десяти одиниць техніки та дві сотні найманців.
Леонід Матюхін, речник штабу АТО:
- Лінія контрольованої Збройними Силами України зони проходить по рубежу: Жовте, Родакове, Біле, Іллірія, Маломиколаївка, Червона поляна, Круглик, Успенка, Лутугіне, Георгіївка, Новосвітлівка та Хрящувате, а також аеродром Луганськ. Також піхотинцями проводиться пошуково-ударні дії у напрямку Комісарівка-Алчевськ.
Серед терористів-найманців з'явилися французи. Вони кажуть: найближчим часом їхні сили збільшаться.
- Ми чекаємо на інших французьких добровольців, а також із Сербії, бо всі належимо до євразійської організації. Франко-сербський континґент готовий приїхати сюди й воювати на боці повстанців. Гадаємо, що прибуде два десятки бійців.
У боях з бандитами лише за останню добу загинуло 12 військовиків, 19 поранено.
-
23.02.2022, 23:49
















Сейчас с начала в целом на АТО ушло до $3-х млрд. Уходя на войну при средн. з-п 4тыс. грн. украинец тратит до 15тыс.грн. при скудных своих сбережениях, если они ещё есть. В Украине стоимость активов первой 20-ки миллиардеров составляет $60 млрд. А, совокупное состояние всех украинских 200 богачей превышает $95 млрд. Кто "сепаратист" и предатель Родины?! Не дать прорубить Xyйлу сухопутное "окно" в Крым. Срочно "шкурам за пазухой ублюдков" - охранникам убить олигархов (тем самым очистив честь офицера), государству взять часть денег упырей на войну $15 млрд. должно хватить. Неотложно закупить нормальное современное оружие. Набрать живую боевую массу с резерва на 2 украинских фронта 300-500тыс. патриотов. Прекратить политические попизделки! Пусть Америка, Германия, Франция и прочая Европа и дальше выражают свои "НаиГлуБочайшейшуешиеся обеспокоенности"... У, Хутина на личных счетах $130 млрд.народных денег россиян! На пару лямов прикармливает в России всю прессу под свою "дудку", на $10 млрд.тратит на военные интересы, готовит полномасштабное вторжение в Украину. А, русские "довольные житухой", озомбированые, спившиеся своим мозжечком и пошевелить уже не могут в правильном направлении