Нагадати пароль | Реєстрація
П’ятниця, 26 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Суспільство

Вибрати дату
RSS

Останні залпи перед припиненням вогню

5 вересня 2014, 21:16

Тиша - на Донбасі. У Мінську представники України і так званих ЛНР і ДНР підписали протокол про припинення вогню на Сході з 18-ї години п'ятниці. Президент Петро Порошенко вже наказав військовим не стріляти.

- О-йо-йо, полетело, лянь, лянь взрывает все…

Аматорське відео. Це росіяни гатять по українській території за кілометрів тридцять від Маріуполя. Стріляють почергово -  поливають Смерчем і  Градом.

- Чотири вистріла пристрілка Градом, через 15 хвилиин буде Град.

Ось набій влучив у фільтрувальну станцію Старокримського водосховища. На щастя, лише проламав будівлю, й не вибухнув. Активні бойові дії точаться і в районі Широкиного неподалік Маріуполя. Терористи з російськими військовими неодноразово намагалися захопити територію, але українські вояки відбивають напади і самі йдуть у контрнаступ.

Леонід Матюхін, речник АТО:

- Протягом ночі сили АТО нанесли удар по базовому табору терористів, який дислокувався неподалік населнного пункту Веселое, в результаті знищено понад 100 бойовиків, також нашими силами було знищено 3 гармати противника.

Загалом у вогневий двобій з ворогом сили АТО впродовж доби вступали майже 30 разів. Завдання номер один для наших військових - втримати Маріупіль і позиції навколо Донецька й Луганська.

Андрій Білецький, командир батальйону Азов:

- Главная цель противника - Мариуполь, он соврешенно не собираеться вести переговоры, в них я не верю, я знаю, что они будут пытаться продавить дальше, здесь нужно остановить врага любой ценой.

Залишається складною й ситуація в Донецьку. Бойовики обстріляли кілька районів міста, внаслідок чого загинуло 5-ро цивільних. 9-ох - поранено.  

- Это Гладковка, был совершен обстрел района, вибиты стекла, вынесен 9 этаж. Видим, что осколками посекло билборд.

Тим часом самі бойовики не втомлюються фільмувати себе біля зруйнованих споруд. Тепер вподобали залишки Луганського аеропорту. Водночас з російського боку продовжують підвозити терористам важке озброєння.

Андрій Лисенко, речник інформаційно-аналітичного центру РНБО:

- Так о 03:40 та о 10:00 з РФ через Дібровку в бік н.п. Дмитрівка Донецької області прослідували 2 колони військової техніки в складі: 20 танків, 9 ракетних установок Град, БТРів.

Натомість з української території бойовики вивозять мертвих російських військовиків. Буває, навіть скидають тіла загиблих у місцеві шахти.

Андрій Лисенко, речник інформаційно-аналітичного центру РНБО:

- За оперативними даними, перед завантаженням тіл вбитих російських військових з ними працюють бригади російських трансплантологів. Характер цих маніпуляцій уточнюється. За оперативними даними, учора вночі у штольню однієї з шахт в районі Червонопартизанська Луганської області російські військові з метою приховування втрат серед живої сили скинули кілька десятків тіл, які транспортувалися на двох автомобілях Камаз.

На Донеччині найманці забирають у людей гроші на паливо, а також змушують їх будувати укріплювальні споруди.  

- Хоть бы был мир, я за мир…

За минулу добу в зоні АТО загинуло 7-ро українських військових, 59 поранено.

Ігор Шумик, Олексій Соловей
Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Если ты хочешь мирно жить на этой земле, которую ты считаешь своей, будешь ли ты взрывать мосты, убивать соседей, бомбить аэропорты, насиловать женщин и детей, грабить людей, забирать детство у детей, плодить калек и вооружать наркоманов? Будешь ли ты давать возможность чуркам_чеченам издеваться над "родными славянами"? Путлер, мы не сдадимся. За это право- жить свободно, мы отдадим все, но на колени перед тобой, мразь, не станем. Мы не верим в лживые слова дебила-карлика. Тебе скоро капут.
Не верьте данайцам, дары приносящим.Они обманут.- Гомер Никогда террористы не будут соблюдать перемирие. Путлеру спокойная жизнь в Украине не нужна. Иначе, зачем весь сыр-бор? Хочет не мытьем, так катаньем. Гнида он и тварь, убивающая наш народ. Хочет поставить на колени и заставить так жить. Не согласны. Будем защищать свою свободу. Это наше право, данное Богом. "У рай рабив не пускають" - Иван Сирко
максим 05.09.2014, 21:30 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.