Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 28 червня 2026
Найкращі детективи світу

Новини каналу Свідок

Вибрати дату
RSS

Невідомі підпалили будівлю комунального підприємства "Київблагоустрій"

16 серпня 2017, 19:44

Вночі невідомі підпалили будівлю комунального підприємства "Київблагоустрій". Молодики перелізли через огорожу, розбили шибку і кинули "коктейлі Молотова" в один із кабінетів. Рятувальники прибули оперативно, але полум’я встигло пошкодити техніку і меблі. У приміщенні знайшли пляшку із самозапалювальною рідиною.

Новоспечений керівник "Київблагоустрою", який лише вчора приступив до обов'язків, вважає, що підпал - це погроза або помста за прибирання МАФів.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"
Серіал "NCIS: полювання на вбивцю"

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.