Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 30 листопада 2021
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

Погони геть!

18 січня 2011, 15:49
Дата ефіру/події: Понеділок, 17 січня 18:30

Новий винахід українських ДАІшників: щоб затримати водія і зобразити себе жертвами агресії, вони зривають з себе погони. Такий випадок стався на Львівщині: у суперечці з німецьким громадянином ДАІшники доводять свою правоту простим, дієвим, але нечесним способом. Україна повинна знати імена своїх героїв, а також - імена своїх бездарних непрофесіоналів. Ми таки дізналися імена двох інспекторів ДАІ, які влітку цього року намагалися посадити в тюрму автолюбителя з Німеччини.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Щось дуже багато останнім часом з'явилось героів, особливо серед інспекторів ДАІ. Є Швець, інспектор "дуля", В. Казмерчук та Руслан Ша(и)манський з Житомира.....і т.д. Необхідно створити реєстр придуркуватих даішників, а можливо й нагороду чи почесне звання. Наприклад: "Придуркуватий даішник року".
Дава Гоцман, я повністю з вами погоджуюсь. Мені подобаються ваші ідеі. Ви часом на телебаченні не працюєте?
ALEX 24.01.2011, 22:42 ответить
Напевно украінська феміда (судді) також має проблеми із зором. Дивно, що ім забракло відеоматеріалу. Як простому смертному добитись справедливості? І чому такого "дибіла" в повному розумінні цього слова тримають на роботі? Мабуть, він добре виконує "план" (рубає грошикі для свого керівництва").
Здається інспектор Микола Мороз, який коментував діі свого колеги повний ідіот. Або можливо він був зовсім сліпим коли переглядав відеоматеріал. Потрібно мати чудову фантазію щоб вигадати таку маячню начебто старий дідусь утворив такий опір, що інспектору почали заважати погони. Винакає запитання: Де береться така непотріб в лавах ДАЇ?
Юрій 24.01.2011, 22:09 ответить
Інспектор Швець такий самий баран, як інспектор УДАЇ в Житомирській області Віталій Казмерчук. Останній набрався сміливості зайти за "поборами" на територію приватного підприємства, вчинивши там бійку з його власником. Необхідно гнати в шию з органів внутрішніх справ цих бездарних непрофесіоналів.
Степан 24.01.2011, 17:38 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.