Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 16 червня 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

Чиновницьке свавілля

24 жовтня 2012, 15:34
Дата ефіру/події: Неділя, 14 жовтня 12:00

Махінації з нерухомістю для аферистів вже давно стали чи не найпростішим шляхом збагачення. Заручившись підтримкою держслужбовців і сприянням органів контролю, кожного з нас можна легко позбавити майна чи навіть житла. Підробка підписів та документів, тіньові домовленості із суддями та нотаріусами - і це лише вершина айсберга. Як чиновники можуть обдурювати українців, до чого треба бути готовим і що треба знати? Розслідування Олексія Лахненка.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
У меня такое предположение что это Вы госпожа Гребенюк И.Н.так вот Вас лично хочу спросить"Почему Вы убежали когда я пришла с "агентами влияния"? Если человек честен он ни убегает через черный ход!И еще спросите у своей подруги Головчанской В.В.почему она так рьяно убеждает всех что это все замутили Вы?Когда Вас в апппиляционном суде спросили докладчик "Были ли у Вас сомнения что Быченко Л.т.е. я не рассчиталась за квартиру" Вы ответили что сомнений не было т.к. если бы у вас они были Вы бы не имели право оформлять т.е. проводить сделку.
Лариса 24.06.2014, 14:01 ответить
где же видео?
нина 09.05.2013, 05:32 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.