Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 27 лютого 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

Жертви системи

4 листопада 2012, 20:06
Дата ефіру/події: Неділя, 4 листопада 12:00

Жертви міліційної системи. До цих пір службові показники необхідно закривати будь-якою ціною. Найлегший спосіб посадити людину за грати - підкинути наркотики або мічені гроші. Адвокати та рідні засуджених роками намагаються довести, що вони невинні, але найчастіше марно. "Агенти впливу" повернулися з Херсона, де все частіше з'являються резонансні кримінальні справи. Хто і як отримує квиток у тюрму за 10 гривень, а також про відкритий продаж наркотиків у центрі міста - спеціальний матеріал Олега Василевського.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
моему мужу в парке на глазах свидетелей за шиворот со спины положили шприц и 70 гривень. когда моя последняя надежда теплилась в результатах экспертизы так как он мне при задержании успел сказать что он ничего руками не трогал мне ответили что экспертиза покажет то что им нужно. сейчас он находится под следствием те суммы для выкупа которые озвучиваются для нас просто не подъёмные нам посоветовали просто бороться для того что бы дали меньше срок. наша милиция сажает малообеспеченных парней или сирот как мой муж тех кто не может откупиться и на которых делается статистика. ему предьявлено обвинение в ст.307 часть2 по ТРЁМ эпизодам. мы проживаем в г. Геническе ФИО моего мужа Гриб Антон Владимирович операцию по аресту проводили оперативники из г.Херсона. он уже говорит что готов всё брать на себя только что б поскорейц осудили и не возили безконечно по этим этапам нам очень страшно, если ранее судим то должен переодически возвращаться "домой" это милицейский юмор ПОМОГИТЕ
ольга 06.11.2012, 13:42 ответить

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.