Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 27 лютого 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

Страховий кидок

4 лютого 2013, 17:52
Дата ефіру/події: Неділя, 3 лютого 12:00

Плануєте застрахувати власне життя та здоров'я - будьте обережні. Страхова компанія зробить усе, аби знайти причину не виплачувати вам та вашій родині компенсацій. "Агентам впливу" довелося доторкнутися до "підводних каменів", які ховає страхова угода. Чого варта страховка під час кредитування та як фінансова установа технічно прекладає борги на родичів померлих клієнтів, як перемогти страхове свавілля - у спеціальному матеріалі Олександра Дем'янчука.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Интересно узнать у авторов сюжета, что имеется в виду под конечной фразой "звести на нiвець iнвестицii всього життя"? Если вы рассматриваете рисковое страхование жизни, то нужно и формулировки фраз подбирать соответственные. Слишком громко заявляете! Чтобы так говорить, для начала нужно понимать в чем разница между рисковым страхованием и накопительным (инвестиционным) страхованием.

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.