Нагадати пароль | Реєстрація
Середа, 28 лютого 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

Резонансна справа

31 березня 2013, 20:25
Дата ефіру/події: Неділя, 31 березня 12:00

Старі, радянські, небезпечні. Кожному з них щодня загрожує аварія. "Ікаруси з крилами" - так фахівці називають більшість українських літаків. Нам пропонують літати на суднах минулого століття, обслуговування та ремонт яких виконують невчасно та сумнівними запчастинами. Факти та схеми неймовірної корупції - в одкровеннях робітників однієї з найбільших українських авіакомпаній. Про що ми маємо право знати - продовження розслідування Ірини Матвієнко.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Добрый день. С большим интересом посмотрела передачу о самолетах. Об этом много говорят, но никто не обратил внимание на жителей домов, прилегающих к аэропортам. Я живу в микрорайоне Совки (Соломенский р-н) и у нас над головой взлет-посадка с 6 утра и до 2 ночи. Самолеты садятся прямо над совской школой на такой высоте, что видны лица пассажиров в иллюминаторах. А теперь строится еще терминал для частных самолетов. Мы счастливы,что благосостояние наших олигархов растет, но причем здесь мы и наши дети? Кто гарантирует нам безопасность полетов и как вообще все это согласуется с законом о шуме в ночное время? Никто из чиновников, к которым мы обращались не объяснил нам наших прав . Будем благодарны, если вы продолжите расследование и обратите внимание властей на эту проблему. Спасибо.

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.