Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 4 червня 2023
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

Кредитна пастка

3 листопада 2014, 21:55
Дата ефіру/події: Неділя, 2 листопада 12:15

Шахраї, аферисти, кредитні спілки, крадіжки. Знаєте, не дивно, якщо з усього цього переліку вас не здивувало згадування про кредитні спілки. Сьогодні їх в Україні понад 600, їхніми клієнтами вже стали більше двох з половиною мільйонів людей. Знаєте, важко повірити, та кредитні спілки тримають на руках майже 7% від усіх грошей, що зараз є в країні, а податків не платять.

Хоча класичну кредитну спілку можна створити навіть з друзями. Дуже просто - щомісяця із зарплати вдесятьох скинемось, наприклад, по сто гривень, на перший місяць ці гроші візьму собі я і поверну з десятьма відсотками зверху, наступного місяця інший. Уже за рік ми зможемо подвоїти свою суму, але це якщо все робити по-чесному. Та ось вам приголомшлива статистика: за останні десять років кредитні спілки видурили з українців близько двох мільярдів гривень. Кредитори обіцяють вам ледь не 200% за мізерну позику, головне - платіть зараз, а відсотків чекайте, поки здоров'я вистачить. Довести свою правоту у суперечках із кредитними спілками майже неможливо, адже юридично угоди грамотно оформлені, а найголовніше написано дрібнесеньким шрифтом. Та хто ж його прочитає, правда? А от Леся Подинська прочитала і дізналась багато цікавого.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.