Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 9 липня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Агенти впливу"

"Золоті" дерева

1 липня 2015, 13:17
Дата ефіру/події: Неділя, 28 червня 12:00

Здається, про незаконну вирубку лісів уже всім усе відомо. Та наш "агент" Аліна Семенюк привезла з Полтавщини дуже цікаву знахідку. Каністр із невідомою речовиною у тамтешніх лісах доволі багато. Нею лісники поливають свіжі пеньки, а все для того, щоб було схоже, що дерево зрубали не дві години, а два роки тому. Щоб заробляти сотні тисяч гривень не потрібно пиляти гектарами. Досить у глибині лісу зрізати з десяток першосортних дубів і просто залити. Жодна інспекція не докопається. Нещасного лісника, який відмовляється працювати за такою схемою, регулярно виводять подихати повітрям псевдоміліціонери, шантажують його родину і погрожують розправою. "Агентам впливу" розповіли, хто вимагає по 20 тисяч гривень із кожного лісничого у Полтавській області.

Дивіться також

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Читаю коментарі і бачу тільки заздрість, образу, і ненавість.
Якщо і горовити про Чорнухи ,то це самий забитий і відсталий район в Полтавській області. Він мальовничий і все. жодного підприємства та виробництва, яке б розвивалось і давало робочі місця.
І якщо ви, так не навидити цю сімью, за те що Вона щось робила для району, а потім не встала на коліна перед новою владою і поборами то грош Вам ціна Шановні Чорнушани.
Говорити про "мілліонера" то де ви там його бачили))) Якщо людина змогла заробити на авто в Кредит та перебудувати старе приміщення під жилий будинок. то це не є показником багатства та міліонерства.
Про методи "Запрошування" в ряди Регіоналів вже дуже багато відомо і що було б коли не погодився……не позаздриш.
Я теж була на майдині і теж підтримувала нови надхненні віяньня.
Але Ревоцюція Гідності по Чорнухинському показала все красу дебелізма.
Вам на гадати і як знімали голову?
Людина господар і бдав про район, що було видно. Вибивав для нас Бомжів чорнушан кошти то на дорогу то на каналізацію то на шкільні автобуси і.т. п.
Хочу тільки спитати ?
Як би Вашій дитині підклали «цяцю», що в зривається, Ви теж відстоювали свою посаду далі?? Ось ВАША ЧОРНУХИНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ тільки гідність ви втратили…… нажаль
ніна 23.05.2016, 13:18 ответить
Господі! Та спитайте у любого, у першого зустічного мешканця Чорнух, хто такий Сашко Кривенко та його недолугий брат і чому останній досі на волі. Сподіваюсь, що Лісагенство якнайшвидше пришле незалежну комісію, яка поставить всі крапки над "і" у цій ганебній історії.
Юрій 05.07.2015, 11:13 ответить
Сами же накрали а когда за руку словили так на других валят....за жизнь они опасаются......смешно...
Алексей 03.07.2015, 15:20 ответить
Шановні агенти! Я прекрасно розумію перебіг подій в Чорнухах. Тому не звинувачую, ні оправдовую Ваш випуск. Вам надали ту інформацію, яку було необхідно надати. Отож після випуску програми я був не те що пригнічений, а просто подавлений. "нещасний" лісник. Дуже смішно! Трішки розповім про нього. Років так з 15 тому Держагролісгоспом керував такий собі Олександр Кривенко. Людина не погана як спеціаліст та як просто не байдужа до всього та усіх. Так це є старший рідний брат Олексія "нещасної" овечки всих подій.Та з годом при розквіті партії регіонів він залишає посаду директора і проходить в РДА. Менш ніж через півроку-рік офіційно оголошує себе міліонером. Та найстрашніше не це. Найбільш жахливим стає той факт, що його посаду займає молодший братик альоша. Тільки й поповзли слухи по району "Як так?" І почалося найгірше: Обвал агролісгоспу, зміна штатних працівників, бухгалтера, з солідної організації зробили цирк. Ви не знайшли жодного колишнього штатного робітника і не запитали його точку зору. Тут Вам -. Далі старший брат намагався якось поліпшити ситуацію та марно. Про альошку як недоумок ніхто ніяк не говорив. За людей своїх підлеглих не рахував. Як наслідок - безробіття. Фури лісу без документів стояли на штрафамйданчиках не по одній добі. А не законними рубками займалися праворхоронці. Врешті діло дійшло і до впливових органів. Хто займався "нещасним" лісником я не знаю, тому і не кажу. Але слідство триває, бо зупиняти щось після Революції Гідності старший Кривенко вже не може, бо не працює в РДА. Після звільнення "нещасного" лісничим стає Юрій, який прийшов приблизно півроку назад. Його мало хто зна дуже близько. За ці півроку у лісництві з'явилось лице, якого так давно не було. Як стало в середині колективу я не знаю, але до Вашого приїзду не чув поганих відгуків. Про каністри скажу наступне: В кого вистачило б розуму залишати за собою сліди. Так просто залити пеньок і над ним почепити каністру - це смішно. Молодий майстер, який так чемно бігав перед камерами агентів це останній із цирку "нещасного" якого новий лісничий звільнив. Після всьго вище викладеного додам: Чи справедливу оцінку Ви надали даній ситуації? Бо як намене тут хтось просто замітає сліди. Посудіть самі: Слідство доходить до пеньків, але є вагомий аргумент - сюжет Агентів Впливу про те що це не Олексій Кривенко нарубав а новий лісничий. І все залив якоюсь сумішшю. Ви показуєте ніби то залитий свіжий пеньок але чомусь він оброшший мохом. Я за справедливість розрішення даної ситуації тому запитаю Вас чи не нарубали Ви дров. Поки ще не пізно можливо ще раз слід розібратмся в даній ситуації. Мало не забув"нещасний" озвучував суми хабарів, які він комусь давав, це значить що він давав їх чи ні? Значить він уже порушив закон і має нести відповідальність. Я не критикую Агентів Впливу просто не можу лишатись байдужим до несправедливості. Поки що з повагою до Вас житель Чорнухинського району.

Телебачення для всієї родини