Нагадати пароль | Реєстрація
Неділя, 3 грудня 2023
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Чоловічий журнал"

Як зробити прибирання за допомогою шуруповерта?

25 березня 2016, 15:13
Дата ефіру/події: Субота, 26 березня 23:15

Відомий радіоведучий Леонід Сенкевич і головний редактор найпопулярнішого журналу для чоловіків у віці від 10 до 99 років Влад Іваненко в студії "Чоловічого журналу" обговорюватимуть неординарні події в світі, жінок, здоров'я, модні тренди, стосунки, кулінарію, спорт, секс і багато іншого. І все це з іронією, провокацією і навіть з легким епатажем.

Леонід Сенкевич: - Справжнього українського мужика змусити що-небудь дивитися - не можна! Тому мужик повинен відчути, що це його. Його компанія, його теми і його знайомі хлопці обговорюють зрозумілі і цікаві речі. Ми ці хлопці і є! Вливайтеся!

Влад Іваненко: - Я вважаю, що якщо вже і вмикати телевізор, то тільки заради нашого шоу. В інший час треба гуляти і працювати. І чекати наступного випуску "Чоловічого журналу".

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Не позорте чоловічу стать! Блондинки
Андрій 31.03.2016, 20:51 ответить
Що за бред. З перших хвилин відраза.... Главний плейбой страни))) самі себе розхвалили, розмова ніпрощо... Вимкнув канал, галімі аматори

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.