Нагадати пароль | Реєстрація
Четвер, 20 червня 2024
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Групове згвалтування на випускному вечорі!

1 вересня 2009, 09:20
Дата ефіру/події: Вівторок, 1 вересня 09:20

Сімнадцятирічну дівчину скривдили старші односельці. Щоправда, міліція так не вважає. Кримінальну справу порушили проти хлопця, що викликав швидку для постраждалої.

Катя пішла зі школи після дев’ятого класу. Та двадцять сьомого червня вирішила відсвяткувати випускний вечір разом зі своїми колишніми однокашниками. Відзначали в центрі села Брусниці. Близько третьої ночі до дівчини підійшов сусіда й запропонував підвезти додому.

Катерина, постраждала: «Пам’ятаю тільки, як десь о 5 годині я очнулася у заброшеному підвалі, який знаходиться за магазином у Брусниці, від болю прокинулася. Була вся у крові, без нижньої білизни і без одного босоніжка».

Отямилася, що сталося – не пам’ятає.

Микола, мешканець с. Брусниці: «Рано ми замітили, що звідти Катя вийшла. Тут була участкова машина, а тут вона присіла, сюда приїхала скора…»

Медиків викликав Микола. Парубок розповідає, що бачив вночі, як Катя сідала до машини і як пізніше авто повернулося вже без неї. Хлопця допитали міліціянти, після чого він зі свідка перетворився на підозрюваного.

Микола, мешканець с. Брусниці: «Він мене цілий день витримав у Кіцмані, питався, кричав…Так я цілий день там відсидів і він сказав, що якщо візьму це все на себе, то буде добре, бо це так як по власній волі. Він мені давав папери, я там підписував і він мені підсунув з повинною. Я не читав і підписав».

Проти Миколи порушили кримінальну справу. Та мати постраждалої не вірить, що хлопчина міг таке вчинити з її донькою. Сама ж дівчина пам’ятає події тільки до того моменту, як сіла в машину. Каже, Миколи там не було. Керував автівкою її сусіда Олександр. Наступного дня він навідався до неї додому.

Світлана, мати постраждалої: «Звідки він знав. У понеділок на наступний день він прийшов, що у Брусниці за нього говорять, що він ізнасілував мою дитину. Я це не знала, звідки він це знав?»

Будинок Олександра майже поряд з Катиним обійстям. Під час нашого візиту хлопця вдома не було. Його ж мати впевнена – син нікого не ґвалтував.

Людмила, сусідка: «Як, нікого не ґвалтували, лиш її одну зґвалтували? Ну тай шо, що він був у тій машині? Він просто шофером був, бо той хлопець був трохи п’яний, а він їхав. Тверезий може зґвалтувати дівчину? Чи він її не знає? Вони ж разом виросли на одній толоці».

Міліція наразі справи не коментує. Мовляв, треба дочекатися результатів усіх експертиз. // Світлана Флікян, Андрій Соколовський, Чернівці, НТН.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.