Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 1 червня 2020
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Дядько на пару з кумом зґвалтував свою неповнолітню племінницю

19 листопада 2009, 12:26
Дата ефіру/події: Четвер, 19 листопада 12:26

Таке неподобство відбулося на Миколаївщині. Дівчина про наругу пам’ятає, але дуже туманно. Адже молодики її ще й напоїли.

П’ятнадцятирічна Наталя саме поверталася від подруги, коли біля неї зупинилася знайома автівка. За кермом сидів її дядько, а поряд його кум. Хлопці запропонували поїхати в гості до тітки, додому пообіцяли відвезти машиною. Дівчина компанії зраділа.

Наталя, постраждала:

- Мы поехали в гости, приехали, посидели, покушали. Ну, и они говорят: все, мы будем ехать домой. Подъезжали домой - и дядя мне говорит, пошли там посидим еще, может, мороженое поешь, а мы с кумом выпьем. Ну, хорошо, проблем у нас никогда не было… пошли, они начали пить, не помню уже что, и мне говорят: может, выпьешь вина.

Наталя погодилася. Пригадує, що зробила лише кілька ковтків, як їй стало зле: у голові запаморочилося, тіло ослабло. Пам’ятає, як чоловіки посадили її в автівку. Та відвезли не додому, а в ліс.

Олександр Красиловський, керівник Первомайського МВ міліції:

- Она, фактически, не контролировала свои действия, но помнила происходящее, поэтому пояснила, что товарищ, который был с ее родственником в машине, его друг ее держал, а дядя раздел, после этого изнасиловал.

Затриманий:

- Сняли штаны ей, трусы и начали насиловать. Она ничего не говорила, не сопротивлялась.

Дівчина не пригадує деталей зґвалтування. Оговталася вже аж під ранок, на якійсь зупинці.

Наталя, постраждала:

- Дальше я не помню. Проснулась уже, открываю глаза - дорога, машины, люди ходят, я ничего не могла понять. У меня все болело. У меня очень болела голова, болело тело, у меня на руках такие синяки были, потому что болели руки. Ну, все болело.

Дівчина ледве дійшла додому. Там все розповіла матері. Жінка одразу ж звернулася до міліції. Молодиків почали розшукувати того ж дня, та обидва накивали п’ятами з міста. Однак, довго переховуватися не вдалося, їх затримали. Правоохоронці кажуть: за наругу над неповнолітньою їм років з десять сидіти у в'язниці. Імовірно, у чоловіків буде час зрозуміти, яка вона - любов без взаємності.

Марина Борисполець, Владислав Гнатенко, НТН.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код
Слыш ты жыртрест не пизди. У вас там не лучше, не раз слишал и читал за такую херню то отец изнасиловал дочь, то сын мать. Так что не гуди, такое визде
Макс 25.07.2018, 17:40 ответить
заказать продвижение сайта по трафику логин в скайпе SEO PRO1
Dwightslaby 25.03.2018, 14:13 ответить
Я понял что сночала что это всякая ерунда
БОРИС 05.01.2018, 08:03 ответить
среди хохлов одни уроды

Телебачення для всієї родини