Нагадати пароль | Реєстрація
Понеділок, 19 травня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

У Львові комунальні служби виростили мегабурульку

19 лютого 2010, 13:58
Дата ефіру/події: П’ятниця, 19 лютого 13:58

Знову бурульки. Що вища температура, то небезпечніше на вулиці. Подекуди крижані сталактити ростуть як на дріжджах. І падають на голови. У Львові вони травмували двох містян, що звернутися по медичну допомогу. А у столиці наші журналісти віднайшли бурулю-рекордсменку. Її довжина сягає чотирьох метрів.

Олександр Дем’янчук, кореспондент:

- "Свідок" продовжує шукати найнебезпечніші місця у Києві. Відтак, у нашому хіт-параді перше місце посів будинок номер чотири, що на вулиці Берлінській. Тутешні бурульки - найбільші!

Ось вона бурулька-рекордсменка. Точніше, буруляка. Із даху четвертого поверху вона майже доросла до другого. Тож не складно порахувати, що її довжина близько чотирьох метрів. А весь крижаний ансамбль важить певно аж півтора центнера. Страшно уявити, якщо цей витвір гепнеться на покрівлю місцевої бібліотеки.

Мешканці Києва:

- Красиво, а страшно?

- Конечно, страшно.

- А что делать, везде так.

Якщо в дівчат сталактити викликають захоплення, цей чоловік жахається. Вчора одна з таких крижин ледь не поцілила йому в макітру.

Олександр, мешканець м. Києва:

- Страшно. Да, да. Мне вчера на голову чуть не упала, только не здесь, а в другом месте.

- Не скаржилися нікуди?

- Пока еще нет.

Надія Василівна не чекає, доки на неї щось упаде. Уранці пішла до ЖЕКу. Хотіла розповісти про цю аптеку, до якої лячно підходити.

Надія Василівна, мешканка м. Києва:

- Як вам ось ця глиба?

- Очень красиво.

- А говорять, десь ходять збивають.

- Ми в ЖЕК звонили, але там нікого немає.

Жодного жеківця на даху наша знімальна група не зафіксувала. Де точиться бурулькова війна - не відомо. Люди звинувачують місцеву владу в бездіяльності. Кажуть, за кордоном не так. Там вигадують оригінальні способи боротьби.

5 топ-способів боротьби з бурульками:

Перший - найнезвичніший. Губернаторка Санкт-Петербурга Валентина Матвієнко ще на початку лютого запропонувала збивати крижані сталактити лазерами. Чи реалізують її ідею - невідомо. Другий спосіб уважають найцивілізованішим. В Европейських державах давно підігрівають краї дахів і зливних труб. Це запобігає утворенню бурульок. Третій спосіб - руйнування ультразвуком, найдорожчий. За очищення одного метра покрівлі треба викласти кілька сотень євро. Найнебезпечніший, четвертий - збивати лід електричним розрядом. Натягнутим уздовж піддашка кабелем пропускають струм. Кабель вібрує і руйнує бурульки. На п’ятому місці найдешевший спосіб - найняти альпіністів-професіоналів. Вони чистять дах ломами й лопатами. У Києві цей спосіб ще й найпопулярніший. Проте, лише серед підприємств. Містяни ж чекають на комунальників. А ті чекають весни, коли бурульки попадають самі.

Олександр Дем’янчук. Олександр Мироненко. НТН.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.