Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 6 травня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

Настала зима і експерти закликають до обережного кермування

3 грудня 2010, 14:26
Дата ефіру/події: П’ятниця, 3 грудня 14:26

Настала зима і їздити стало небезпечніше. Андрій - викладач екстремального кермування. Він добре знає - майже всі водії-початківці не встигають перелаштуватися з літнього стилю їзди на зимовий. Та і для швидкості холодної пори українські дороги не пристосовані. Неочікуваний поворот, яма - і машину стовідсотково заносить.

Андрій Палащин, керівник школи екстремальної їзди

 Если автомобиль попадает в занос - без разницы - задний привод, передний привод, все приводы - спасает только рулевое колесо нужно быстро повернуть колесо в сторону заноса и в момент смтабилизации автомобиля поситавить колеса ровно.

Під час занесення розраховувати на електронні системи автомобіля на снігу марно - каже Андрій. Доводить експериментально. Це мітсубіші - нашпиґоване електронікою.

Якби це був пішохід - перелами ніг йому ґарантовані. Оцей Гюндай - без жодної електронної системи допомоги водієві.

Андрій Палащин, керівник школи екстремальної їзди

Машина без абса у нее тормозной путь меньше но автомобиль не управляемій при нажатия тормоза. Если есть абс - останавливается несколько метров дальше, но автомобиль становится управлямый.

Найобережніше в Україні слід їздити у східних областях, а ще - на Одещині, Львівщині і Київщині. Саме тут найбільше аварійно небезпечних шляхів. Часто причиною ДТП стає саме розбита дорога. За кордоном усе інакше. Найчастіше складна дорога для європейця - крутий віраж або спуск. Про них водія попереджають завчасно величезними щитами і кілька разів. Проблема зимової їзди в Європі не в шляхах, а в машинах - кажуть експерти. Тому перед холодами Авта мають обов'язково оглянути.

Юрій Лазуто заступник керівника Асоціації безпеки дорожнього руху

Це означало що акумулятор потрібно перевірити, світло, тасол змінити масло ї змінити на зимову гуму колеса. Ну німці знаєте, вони записались , поїхали на станцію техобслуговування і там це все зроблять за 15 20 хвилин. Вже все є і він отримує талон, шо він все це зробив і він не має турботи.

Та навіть на найкращій машині, навіть на ідеальній магістралі можна потрапити в аварію. Усі досвідчені водії знають - на шляхах трапляються зони з поганою енергетикою. А тому за перших проявів розгубленості та тривоги на зимовій дорозі - біоенергетики радять терміново зупинятися.

Аліна Войтенко біоенергетик

Ехал все говорит прекрасно и вдруг на каком то определенном участке дороги начинается чувство тревоги начинается очень неприятные ощущения. Вот ничего не болит, все нормально но в то де время настолько паршиво, что приводит чуть ли не полусознательное положения. И в это время водитель может и на встречную и в кювет съехать.

Де такі зони, даївці напевне не знають. Але всі аварійно-небезпечні ділянки доріг ретельно перевіряють. Звертають увагу чи є знаки, що попереджають про небезпеку, чи видно дорожню розмітку і чи не потрібно в цьому місці встановити світлофора. Якщо все це є, а машини все одно б'ються - на місці виставляють пост.

Євген Кравець, керівник відділу ДАІ МВС України

Місця несення служби патрулів даі наближені насамперед до місць концентрації дтп місць концентрації правопорушень на дорогах. і з огляду на ці місця вона також надає приписи відповідним дорожнім організаціям - щоб вона усунула недоліки.

Якщо ж вад не усувають - шляховиків можуть притягнути до відповідальності. Водіїв же даївці закликають - навіть якщо машина наднова, а дорогу знаєте напам'ять - не розганяйтеся. Наввипередки зимовими шляхами можна гнатися хіба що зі смертю.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.