На Київщині на "перехресті смерті" інспектор ДАІ збив двох людей
На Київщині розслідують резонансну ДТП. Молодий інспектор ДАІ збив автівкою двох людей. Один пішохід загинув, інший - у тяжкому стані.
Марина Борисполець, кореспондентка:
- Це перехрестя місцеві мешканці називають перехрестям смерті. Неосвітлена дорога без пішохідного переходу відібрала не одне життя.
Мешканець Нечипорівки Олег не стримує своїх емоцій. Вбивче перехрестя чоловік ненавидить. І перераховує тих, хто на ньому попрощався з життям.
Борис, мешканець с. Нечипорівки:
- Моя сусідка, годів чотири назад, - раз. Мого товариша друг з гаража, парінь виходив - два. Потом - тракторист, парень молодий, тоже вибіг прямо, тоже, під колеса. Тоже ще однієї жінки чоловік з роботи йшов. Ну, ви понімаєте, я вам правду кажу, хай вже вся Україна знає. Про це перехрестя.
Цей перетин доріг на сто четвертому кілометрі траси Київ-Харків. Щоразу пішоходи ризикують тут життям. Знак пішохідного переходу стоїть тільки на одному узбіччі, а розмітки немає. Поряд не видно жодного ліхтаря. Вночі, за словами водіїв, людину на дорозі помітити складно.
Борис, мешканець с. Нечипорівки:
- Хотя би він був освєщаємий, хотя би осєщаємий був, і то - вже для цих людей. А за пешеходні переходи і балакать нічого. Отам був, а тепер отут о поставили. Ну, ви ж знаєте - хіба ж люди будуть йти туди? Йдуть де кафе, поставили. Або ще щось.
Віктор, мешканець с. Нечипорівки:
- Хотя би вони фонарі поставили, хотя би фонарі. Ну, якісь мери должни ж буть, мєстна ж власть предпринять.
Не побачив людей на нечипорівському перехресті й двадцятитрирічний інспектор ДАІ. Ввечері правоохоронець їхав своєю "Ладою" з Києва. Дорогу саме переходили чоловік і його подруга.
Едуард Остапенко, керівник відділу ГУ міліції в Київській області:
- В результаті ДТП постраждало двоє пішоходів, один загинув на місці. Чоловік 73 року народження, жінка зараз в лікарні у важкому стані з переламами кісток тулуба і черепа.
Працівники придорожньої кав'ярні розповідають: все сталося дуже швидко - самі не побачили, звідки взялося горе-авто. Почули тільки удар.
Оксана, працівниця кав'ярні:
- Вони йшли по пішохідній доріжці, хлопця протягло метрів тридцять, а дівчина в реанімацію попала.
Василь, працівник кав'ярні:
- А удар який був?
- Глухий.
- Сильний?
- Да, і так, ніби скло посипалося. І він далеко протягнув чоловік. Ну, отсюда, если взять, не доїхав до останвочки. Отак расстояние наискось.
У міліції кажуть: обставини пригоди з'ясовує прокуратура. Наголошують на тім, що було темно, й пішоходи могли бути напідпитку. Чи був тверезим водій - теж іще невідомо.
Едуард Остапенко, керівник відділу ГУ міліції в Київській області:
- З приводу того, що працівник наш березанського відділу був за кермом. Ну, по-перше, він не перебував в цей час на службі, їхав на власному автомобілі. З приводу його стану було чи не було алкогольне сп’яніння - то попередньо не було. Але також судово-медична експертиза відповість на це питання остаточно.
Поки триває розслідування, в Нечипорівці нічого не міняється. Мешканці села, як і раніше, змушені перебігати необладнану й неосвітлену дорогу.