Нагадати пароль | Реєстрація
Вівторок, 27 травня 2025
Найкращі детективи світу

Відео Канал "Новини"

На Львівщині чоловік врятував 6-річного хлопчика, який впав у колодязь

9 червня 2011, 12:54
Дата ефіру/події: Четвер, 9 червня 12:54

У Самборі, що на Львівщині, шестирічний хлопчик упав у криницю. Сусід почув крики про допомогу, й, не роздумуючи, стрибнув униз. Врешті-решт люди витягали і дитину, і її рятівника.

Шестирічний Ростик віднедавна вважає пана Володимира своїм другим хрещеним батьком, адже чоловік врятував йому життя, ризикуючи своїм. Хлопчик бавився з однолітками, й випадково впав у криницю.

Сашко, брат постраждалого хлопчика:

- Ми грали гру - хованки. Ми усі побігли, заховалися. Коли вже всіх найшли, ми вийшли з хованок. Ми почули, що хтось кричить, і сказали хазяїну цієї хати.

У темряві Ростик не помітив колодязя, і впав у нього. Почувши крики дитини, пан Володимир щодуху побіг до криниці, яка 12 метрів завглибшки, а води - десь два з половиною метри. Тож часу міркувати не було.

Володимир Морозов, рятівник:

- Чую - він там кричить, кажу, тримайся за шланг. Я знаю, що там три бетони води є, і я головою вниз. І всьо. Та й підняв його на руки. Щоб він не той, в воді не був. Бо там холодна вода, бо то джерельна. І вперся ліктями отак о, бо то довго часу тривало, прибігли сусіди.

Хлопчика швидко витягли, а ось Володимирові довелося трохи помокнути на дні криниці. Сусіди довго шукали металевого троса, що міг витримати чоловіка.

Богдан Пик, сусід:

- Він там обв'язався знову. Кинули по середині палку. І так по 20 сантиметрів. Дивимося - появився наш Володимир Михайлович. Тоже чорний, синій весь, весь в крові, поздирані коліна, локті. Але хапнули, чуть не за вуха. Видьорнули звідти, він вже йти дуже не міг.

Дитину й чоловіка обстежили лікарі, і, на свій подив - тяжких травм не виявили.

Олег Кравчук, заступник керівника Самбірської райлікарні:

- В хлопчика всього-на-всього забій шийно-грудного відділу хребта. Без виражених неврологічних симптомів. Рідко хто х дорослих людей може так адекватно реагувати на такі, на мою думку, надзвичайні події, які з ним сталися.

Ростик знову бавиться з однолітками, але вже у спокійніші ігри, а його рятівника еменесівці номінуватимуть на звання "героя року".

Володимир Морозов, рятівник (тримає хлопчика на руках):

- То ми обидвоє герої, ми однаково летіли - що він, що я.

Коментарі
Ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Текст
Поле обов'язкове для заповнення
Захист
Ви ввели невірний захисний код

Телебачення для всієї родини

Ми використовуємо cookies, щоб проаналізувати та покращити роботу нашого сайту, персоналізувати рекламу. Продовжуючи відвідування сайту, ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності.